«Золоті Ворота»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 61166, Україна, Харківська область, Харків, пр. Леніна, 36

Телефони: (057) 759-19-98

Присутність в регіонах: представлений в 4-х регіонах

Сайт банку: goldengate.kharkov.ua

 • Фото філіалу "Золоті ворота"Публічне АТ банк «Золоті Ворота» пройшло процес своєї реєстрації як закрите АТ влітку 1993 р. Банківська установа була заснована фізособами, потім до капіталу кредитної організації увійшли компанії, що представляють різні економічні галузі. Банк представлений в різних областях нашої країни. Штаб-квартира розташована в місті Харкові, є також філіальний підрозділ в українській столиці. Зараз публічне АТ банк «Золоті Ворота» володіє своїми харківським, івано-франківським, сімферопольським, коломийським, столичним, дніпропетровським, броварським і ізюмським відділеннями.

  Публічне АТ банк «Золоті Ворота» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 83 від 24 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 42 від 19 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Золоті Ворота» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 392 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 243,5 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 148,5 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 170 мільйонів гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ банк «Золоті Ворота» виступають Кузнєцов Я. М., який володіє пакетом акцій близько 19 відсотків, Черняк Е. З., який володіє пакетом акцій близько 10 відсотків, компанія «Володимир-Волинська птахофабрика», що володіє пакетом акцій порядку 25 відсотків і Вишневський В. М., який володіє пакетом акцій близько 11 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ банк «Золоті Ворота» займає Улановський Л. М. Також до цього органу входять Кузнєцов Я. М., Вишневський В. М., Черняк Е. З. і Добкін М. М.

  Головою правління банківської установи є Штагер В. І. Також в цей орган входять Шрамко Г. В., Дубровін В. В., Комарков Д. В., Лабжанія І. Н. і Древаль І. В.

 • № 1 Олексій

  28.05.2016

  Цей вже давно приказав довго жити, як подіі на майдані почалися. То був банк Харківського міського голови, навіть директор загинув за невизначених обставин. Гроші не люблять бєспокойства, особливо крадені))

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Золоті Ворота»

Кредитні картки від «Золоті Ворота»