«Златобанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01030, Україна, Київ, вул. Б.Хмельницького, 17/52

Телефони: (044) 495-81-60

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.zbank.com.ua

 • Фото філіалу "Златобанку"Публічне АТ «Златобанк» було засновано в кінці весни 2008 р. (за кілька місяців до того, як у всьому світі вибухнула фінансова криза), с позиціонуванням як банківська установа «для клієнта». «Златобанк» знаходиться під контролем голови правління Є. Якименко, яка до того керувала банком «Слов’янський», що припинив своє існування в 2001 р.

  Публічне АТ «Златобанк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 244 від 27 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 197 від третього вересня 2009 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Златобанк» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 6 млрд. 56 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 5 млрд. 697 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 359 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 352,5 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ «Златобанк» виступають повністю підконтрольна Е. Якименко компанія «Авангард-Експо», що володіє пакетом акцій близько 98 відсотків, і повністю підконтрольна О. Якименко компанія «Агробудконсалтінг», що володіє пакетом акцій близько двох відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Златобанк» займає О. Якименко. Також в цей орган входять Приходько В. І. та Грушко Н. В.

  Головою правління банківської установи є Е. Якименко, її заступники – Качур С. І., Косів А. С., Розенблат Е. М., Штелік В. М. і Ярошенко П. В. Також в цей орган входять головбух Кірдода В. І ., Васюкова Т. В. і Боровська Н. В.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Златобанк»

Кредитні картки від «Златобанк»