Zecredit

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: м. Київ, вул. ул Ярославська, 6.

Телефони: +3 8 044 333 83 85

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: https://zecredit.com.ua/

 • Компанія Zecredit спеціалізується на видачі мікропозик онлайн – клієнтом може стати будь-який повнолітній українець, незалежно від соціального статусу (студент, пенсіонер, безробітний або працюючий неофіційно). На яких же умовах? Давайте дізнаємося.

  Вимоги до позичальників у Zecredit мінімальні – повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), банківської картки, куди надійдуть кошти в разі схвалення, активного номера мобільного телефону, за допомогою якого здійснюється реєстрація на сайті компанії.

  Видати в Zecredit можуть суму від 1 тисячі гривень до 7 тисяч при першому зверненні, і до 12 тисяч – при наступних. Тривалість позики – від 7 до 30 днів. Розмір процентної ставки – 2% на добу, новачкам же позика безкоштовна з тією умовою, що її строк не перевищує 7 днів. У разі, якщо клієнт не виконує свої зобов’язання, з першого дня прострочення розмір ставки зростає до 3% в день.

  Процес оформлення позики простий: в особистому кабінеті заповнюється анкета, куди слід безпомилково внести всі необхідні відомості, прив’язати картку банку і чекати на рішення, яке винесуть в робочий час (з 9 до 18 щодня).

  Резюмуючи, переваги оформлення позики в Zecredit такі:

  – мінімальні вимоги до клієнтів;
  – надійний захист конфіденційної інформації;
  – можливість погашення позики різними способами: карткою банку в особистому кабінеті на сайті, в платіжному терміналі «Приватбанку» і в касах банків готівкою;
  – можливість пролонгації за умови сплати накопичених відсотків.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від Zecredit