Заява на кредит у кілька банків

Заява на кредит у декілька банків

На сьогоднішній день стан української економіки свідчить про глибоку кризу, яка багато в чому спровокована не тільки діями агресора та військовими діями, але й зростанням споживчих кредитів, а тому взяти кредит сьогодні не так просто. У нашій країні все частіше спостерігаються труднощі в отриманні кредиту: підвищуються вимоги до клієнта, деякі банки пропонують надто високі процентні ставки, які змушують звертатися відразу в кілька банків для вибору найкращого варіанту. Подача заявок на кредит вимагає від людей підвищеного рівня економічної грамотності. Ми розповімо про найпоширеніші помилки при подачі заявки в кілька банків одночасно.

Оформляючи кредит на велику суму, позичальнику слід знати, що всі надані їм папери підлягають різним банківським перевіркам і експертними оцінками. Особливу увагу слід звернути на таку важливу деталь як структура кредитів. У різних банках бажано користуйтеся різноманітними видами послуг, тобто в одному банку оформляйте іпотеку, в іншому – автокредитування. Банківські організації аналізують кредитні історії, приділяючи особливу увагу однаковим позиками – саме кількість заявок на одну і ту ж кредитну програму в багатьох банках може служити причиною для відмови. Якщо ж потенційний клієнт неодноразово звертався за допомогою в кредитну організацію і сумлінно виплатив кредит без прострочень і інших нюансів, то його шанси на позитивну відповідь по заявці на кредит в більшості банків збільшуються. Не слід недооцінювати значення кредитної історії. У західних країнах люди беруть кредит навіть не тому, що він їм потрібен саме зараз, а для того, щоб кредитна історія для майбутнього великого кредиту була чистою, прозорою і такою, якою її хочуть бачити банки.

Перед зверненням в банки за кредитуванням слід упевнитися, що необхідні при оформленні кредиту Ваші документи не містять завідомо неправдивих відомостей або приховують яку – або значиму інформацію. В основному всі дані, які необхідні для перевірки рівня фінансових можливостей клієнта та його співпраці з банком знаходяться і обробляються в Бюро кредитних історій. Дана організація надає всю необхідну інформацію на вимогу банку щодо оцінки платоспроможності кожного, хто прагне отримати кредит. Ви можете перевірити і дізнатися свою кредитну історію за відносно невелику плату, таке також можливо і без звернення в банк – перейдіть за цим посиланням щоб перевірити кредитну історію.

Перевірка кредитної історії банками не обмовляється окремо, проте мається на увазі. Позичальник може не дати згоду на таку перевірку – достатньо письмової заяви, щоб справжні економічні відносини не фіксувалися. Найчастіше, дана дія трактується з боку банківської організації в негативному світлі. Це знижує шанс клієнта отримати кредит за зниженою процентною ставкою і скористатися іншими перевагами. Якщо надалі кредит буде виплачений без утруднень, то інформація про нього також буде відсутній. В іншому випадку, заборгованість по кредиту може бути виявлена при непередбачених обставинах з сумними наслідками, оскільки при проблемах з кредитом, банк отримує право накласти штраф і вводити санкції.

Оформити заявку на кредит відразу в декількох банках онлайн – це досить часта практика. Як мінімум – подача онлайн заявки відразу в кілька банків позбавляє від необхідності витрачати зайвий час. При підтвердженні заявки через інтернет в одному з цікавлять Вас банків, Ви можете сміливо йти за кредитом, замість того, щоб подавати письмові заяви в кілька банків, тим самим втрачаючи дорогоцінний час.

Таким чином, при оформленні кредиту в декількох банках одночасно, реально оцінюйте свої можливості і потреби. Звертаючись до банку, Ви укладаєте договір про двосторонню співпрацю, результат якого залежить від відповідальності банку і Вас особисто.

9 Грудня 2014, 01:16

Oдин відгук

Сергій Дробот

Колись читав статтю, у якій було написано, що подавати декілька заявок одночасно не треба, бо це відразу відображається у кредитній історії і вам прийде відмова. Звісно, це несенітнеця, бо кредитна історія десь раз на декілька днів оновлюється і можна подавати заявку хоч у десять банків відразу – це ніякої ролі не відіграє.

Додати коментар