«Західінкомбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 43005, Україна, Волинська область, Луцьк, пр-т. Перемоги, 15

Телефони: (0332) 78-02-01

Присутність в регіонах: представлений в 11-ти регіонах

Сайт банку: www.inkom.lutsk.ua

 • «Західінкомбанк» пропонував повний перелік продуктів в кредитно-фінансовій сфері, відрізнявся успішним і динамічним розвитком і за деякими характеристиками був у ТОП-10 вітчизняних банків. Український Нацбанк регулярно підтверджував високий статус банку після своїх перевірок фінансової діяльності «Західінкомбанку». Однак всесвітня фінансово-економічна криза 2008 р. істотно погіршила роботу вітчизняного банківського сектора економіки, і «Західінкомбанк» теж опинився під ударом. Результатом такої ситуації стало призначення Українським Нацбанком тимчасової керуючої адміністрації в кредитній організації спочатку 2009 р. і впровадження пакета заходів для виходу банку з кризового стану. Ця адміністрація пропрацювала рівно один рік.

  Восени 2009 р. в «Західінкомбанку» змінили статус організації з ТОВ у публічне АТ.

  Спочатку 2010 р. в банківській установі були призначені нові наглядова рада і правління банку. У кредитної організації з’явився ще один інвестор під назвою відкрите АТ «Інвестфонд «Інноваційні стратегії».

  «Західінкомбанк» здійснює свою діяльність відповідно до виданої НБУ ліцензії під номером 71 від 19 жовтня 2011 р. і входить до фонду гарантованості приватних внесків на очнові свідоцтва номер 62 від 29 жовтня 2012 р.

  За даними на середину 2013 р. сукупні активи «Західінкомбанку» перевалили за позначку в 807 мільйонів грн., сукупні зобов’язання виросли до 573 млн. грн., власний капітал з часткою меншості склали близько 234 мільйонів грн., а статутний капітал досяг позначки в більш ніж 174 мільйони гривень.

  Ключовими власниками акцій «Західінкомбанк» виступають компанія Parroks Corporation limited з пакетом акцій порядку 51 відсотка і інвестфонд «Інноваційні стратегії» з пакетом акцій порядку 48,5 відсотків.

  Наглядову раду банківської установи очолює Райтбург Ю. Г. Також учасниками ради є Попов Д. А., Уманець Ю. А., Аврамов С. І. та Недава О. А.

  Пост глави правління кредитної організації займає Скиба Г. І. Також в правління входять Козачук Р. Н., Степанюк О. С., Ярошенко А. І., Антипенко Н. В. та Лойко Н. С.

  За нашими даними на сьогодні банк не праціє та ведеться розпродаж фінансових активів банку.

 • № 1 Андрій

  07.07.2016

  Все, банку гаплик. Можете видаляти його з каталогу. Вже майно розпродають.

  Відповісти

   № 1.1 відповідь від admin

   07.07.2016

   Андій, дякуємо за інформацію. Банк не будемо видаляти, але помітку про те, що він закрився зробимо.

   Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Західінкомбанк»

Кредитні картки від «Західінкомбанк»