“Заплатка”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,66
Loading...

Головне управління: 61058, Україна, м.Харків, вул. Сумська, б. 47, офіс 14

Телефони: 0 800 306 066.

Присутність в регіонах: представлена в Харкові

Сайт компанії: https://www.zaplatka.ua

 • «Заплатка» – мікрофінансова організація, яка працює на фінансовому ринку 7 років. Звісно, це говорить про те, що її послуги затребувані, а значить, що компанія виконує свою роботу якісно та професійно.

  Клієнтам «Заплатка» пропонує позики на суму від 500 гривень . Максимальна сума,термін та відсоткова ставка залежать від рівня у програмі лояльності:

  • «Перший» – сума до 3 тисяч гривень на 20 днів, перші 5 днів позики безкоштовні, далі – 1,5% на добу;
  • «Стандарт – сума збільшується до 5 тисяч гривень, термін – до 30 днів, ставка залишається у розмірі 1,5% на добу;
  • «Постійний» – у порівнянні зі «Стандартом» зменшується відсоткова ставка – до 1,3% на добу;
  • «VIP» – максимальна сума збільшується до 7 тисяч гривень, ставка зменшується до 1,1% щоденно.

  Перехід на кожний новий рівень відбувається в залежності від суми та терміну кожної закритої позики.

  Оформити позику можуть повнолітні громадяни України. З документів потрібні лише паспорт та податковий номер, також для зарахування коштів необхідна банківська картка. Щоб надати заявку, потрібно зареєструватися на сайті «Заплатки» за допомогою мобільного номеру та е-мейлу. Далі слід заповнити анкету позичальника, завантажити скан-копії або якісні фото документів, прив’язати картку та чекати на рішення, яке приймається протягом 15 хвилин.

  Сплатити позику можна карткою у особистому кабінеті, через Приватбанк – у його інтернет-банкінгу та платіжних терміналах, та у банківських касах за наявності реквізитів.

  У випадку прострочення на суму боргу додатково накладається пеня у розмірі 1%. Щоб уникнути штрафних санкцій можна скористуватися трьома способами:

  • Якщо ви розумієте, що не можете сплатити борг своєчасно, за 5 днів до настання розрахункової дати є можливість скористатися акційною пропозицією – 7 днів без штрафних санкцій;
  • Оформити пролонгацію на 20 днів, сплативши накопичені відсотки. Кількість пролонгацій необмежена;
  • Оформити реструктуризацію – розбивка боргу на декілька частин з поетапною сплатою. Це можна зробити в індивідуальному порядку, звернувшись до служби підтримки «Заплатки».
 • № 1 Борис

  05.09.2019

  Нажаль, я неуважно прочитав умови договору. Думав, що, як у багатьох інших МФО, перша позика повністю безкоштовна, але у «Заплатці» тільки перші 5 днів без відсотків. Тому я був неприємно здивований, коли через 30 днів побачив, що треба ще додаткові гроші сплатити. Я-то їх вніс, але ж на себе сварився, що я такий бовдур. А компанія як би непогана.

  Відповісти

  № 2 Xaxer

  25.08.2019

  Компанія хороша. Умови непогані, приємний сайт, який дозволяє швидко заповнити заявку, схвалення швидко приходе. Коли позику погашаєш через Приват – аж ніяких комісій з тебе не стягують. Єдине, що не сподобалось – що телефонують контактним особам, що ти вказав, а якщо з них хтось слухавку не візьме, то й тобі відмова прийде.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,66
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Заплатка”

Інщі компанії: