Кредит на картку від «Visame»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,57
Loading...

від 0,10 % (до 90 днів) в день

Сума кредитудо 15 000 грн

Час для оформлення до 10 хв.

Термін погашеннядо 90 днів

Мінімальний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Сервіс доступен обличчам доросліше 21 рік

Які потрібні документи?

Банківська картка, мобільний телефон, громадянинство України

Умови

- Реєстрація всього за 10 хвилин
- Багато способів для отримання
Сервіс доступний по всій Україні
Більш детальну інформацію можна подивитися на сайті компанії

2 1 7 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 217 заяв на кредит

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • ТОВ «РОКСОР». Індивідуальний податковий номер 420297326543, ЄДРПОУ 42029734. 04210, м. Киі?в, проспект Героі?в Сталінграда, буд.20-А.ТОВ «РОКСОР» працює в інтересах і за дорученням .

  Проект здійснює підбір мікропозик для клієнтів, будучи посередником між клієнтом, бажаючим взяти позику, і ліцензованою фінансовою установою. Проект visame.com.ua не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори кредитування або умови. Розрахунки носять приблизний характер, остаточні умови уточнюйте на сайті кредитної організації. Щоб оформити заявку, Вам необхідно ознайомитися з правилами сервісу та заповнити анкету. Сайт використовує куки для надання послуг. Умови зберігання або доступу до кукі Ви можете налаштувати в своєму браузері. Сервіс призначений для осіб старше 18 років. Вартість послуги становить 99 UAH на місяць. Оплата послуг сервісу не гарантує Вам отримання позики.

  Приклад розрахунку онлайн-позики

  Якщо ви взяли позику на суму 30 000 гривень на 3 місяці з процентною ставкою 4,5% на місяць, то після закінчення терміну позики переплата складе 4050 гривень. Виходить ви повертаєте 34050 гривень. Нижче наведені розрахунки відсотків, що нараховуються для подальшого самостійного обчислення суми повернення позики (з відсотком) користувачам середнього сервісу. Сума – 30 000 гривень, відсоток на місяць – 4,5%, термін позики – 3 місяці. 4,5 (%) * 3 (міс) = 13,5% за 3 місяці (13,5% * 30 000 гривень (сума позики)) / 100% = 4050 гривень (сума нарахованих відсотків) 30000 + 4050 = 34050 гривень – це сума необхідних грошей для повернення через 3 місяці. У разі порушення термінів, розмір стягнення становить 0,10% від суми прострочення на день, але не більше 10% від суми позики. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено.

  Що буде при невиплаті позичкових коштів

  У разі неповернення в обумовлений термін суми позики або суми відсотків за користування позиковими засобами кредитор змушений нарахувати штраф за прострочення виплати. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай. Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позики, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт. При недотриманні Вами умов з погашення кредитів, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників або БКІ, що негативно може позначитися на Вашій кредитній історії і рейтингу кредитоспроможності. Заборгованість може бути передана колекторському агентству для стягнення боргу. При допуску прострочення продовження позики неможливо. Погашаючи заборгованість в строк, Ви формуєте хорошу кредитну історію, що підвищує Ваш рейтинг кредитоспроможності і шанси в подальшому отримати кредит на більш вигідних умовах.

 • Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 5 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

  Кредит від Zecredit

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Moneyveo

  До 8000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Microcash

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • № 1 Лена

  22.09.2019

  Зараз дуже велика кількість фінансових установ, які пропонують кредити. Самому нереально розібратися. Тому я цим сайтом скористалася і мені швидко видало те, що мені треба було.

  Відповісти

  № 2 Поліна

  16.09.2019

  Якщо мені потрібна позика, я користуюся Visame. Не треба шось шукати самому у Мережі – тобі все надають на блюдечці, так би мовити)

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,54
  Loading...

  Обслуговування

 • Скоро тут з’явиться інформація про компанію “Visame”, просимо вибачення за незручності.