Позика онлайн на картку вiд «КАЧАЙ ГРОШІ»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,37
Loading...

від 0.01% (позику від 5 до 30 днів) в день

Сума кредитудо 4000 грн

Час для оформлення до 15 хв.

Термін погашеннядо 30 днів

Мінімальний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Бути не молодше 18 років

Які потрібні документи?

Пластикова карта будь-якого банку, паспорт та ІПН

Умови

- Низька процентна ставка кредиту
- Гроші на картку будь-якого банку
Більш ретально на сайті компанії

1 9 1 особи

Вже отримали кредит!

Схвалено 191 заявка на кредит

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Онайн кредити — це новий зручний сервіс, що дозволяє дуже просто отримати кредит на картку Visa і MasterCard українських банків в будь-якому місці та в будь-який час, всього за кілька хвилин. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних, онлайн 24/7, тому ви завжди можете розраховувати на нас, якщо вам терміново необхідні гроші!

  Ми надаємо кредити в сумі до 7000 гривень строком до 30 календарних днів. Все, що вам необхідно для отримання кредиту — це наявність доступу до інтернету і діюча банківська карта будь-якого українського банку.

  Після успішної ідентифікації клієнта рішення про надання кредиту по всіх наступних кредитах приймаються системою автоматично, протягом декількох хвилин. У разі позитивного рішення, гроші автоматично перераховуються на вашу карту. Середній термін, протягом якого гроші з’являться на вашій карті — 15 хвилин.

  Ми постійно вдосконалюємо нашу систему прийняття рішень, тому, навіть у разі відмови, рекомендуємо повторно звертатися до нас через деякий час і підтримувати особисту інформацію в актуальному стані.

 • Кредит на картку від “Miloan”

  Сумма позики до 12 000 грн

  Гроші на картку банка Visa Mastercard

  Оформлення позики до 15 хв

  Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 5 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

  Онлайн позика вiд “CreditKasa”

  Кредит до 10 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Швидко на картку банка

  Кредит від Moneyveo

  До 8000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • № 1 Андрій Ф.

  25.09.2019

  Я зіштовхнувся з проблемою, як і багато інших – на сайті написано, що перша позика під 0%, а по факту нараховують відсотки по повній ставці. Це обман. Думаю звернутися у правоохоронні органи, бо це не діло. Я б, може, й сплатив – умови стандартні там не дуже суворі, але ж не треба вводити у оману!

  Відповісти

  № 2 Марійка

  31.08.2019

  Гарно те, що перший кредит під 0 надають. Та й взагалі – зручно заявку заповнювати, швидко гроші надходять. Хотілось б якусь бонусну програму для постійних клієнтів, а так все добре.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,54
  Loading...

  Обслуговування

 • Режим роботи: пн – пт: з 8.00 до 20.00, сб – нд: з 10.00 до 16.00.

  «Качай Гроші» – зручний сервіс з надання онлайн-позик, який працює вже 2 роки. За цей час компанія встигла завоювати довіру клієнтів, бо надає гроші на чесних та прозорих умовах.

  Першу позику в компанії можна отримати безкоштовно на суму від 500 до 5 тисяч гривень. Наступна вже обкладаються відсотковою ставкою у 2% на добу. Щодо максимальної суми, то вона залежить від рівню у програмі лояльності:

  • Silver – дві закриті позики, сума до 5 тисяч гривень та знижка у 5%;
  • Gold – три закриті позики, сума до 6 тисяч гривень та знижка у 10%;
  • VIP – шість закритих позик, сума до 7 тисяч гривень, знижка у 20%.

  Щоб стати клієнтом «Качай Гроші», треба бути повнолітнім громадянином України та мати основні документи – паспорт і податковий номер. Також обов’язкова наявність активної банківської картки – на неї будуть зараховані гроші.

  Для оформлення заявки необхідно зареєструвати особистий кабінет, заповнити анкету позичальника, вказавши усі дані – особисті, паспортні, соціальні та інше, прив’язати картку і відправити заявку у обробку. Рішення по ній буде прийнято протягом 15 хвилин.

  Сплатити позику можна наступними способами:

  • карткою у особистому кабінеті на сайті;
  • у платіжних терміналах;
  • через сервіс pocom.ua;
  • у банківських касах по реквізитам.

  У разі прострочення відсоткова ставка збільшується на 1%. Також «Качай Гроші» залишає за собою право звернутися до суду за примусовим стягненням. Щоб уникнути неприємних наслідків, є можливість виконати пролонгацію. Її можна робити не більш ніж 10 разів, а її термін повинен дорівнювати терміну позики.