Кредит на картку від «Кредит Кафе»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,75
Loading...

від 1.9% (позика від 1 до 31 днів) в день

Сума кредитудо 7 000 грн

Час для оформлення до 15 хв.

Термін погашеннядо 31 днів

Мінімальний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Сервіс доступний особам від 18 років до 65 лет

Які потрібні документи?

Мінімум документів

Умови

- Висококваліфікований персонал
- Рішення онлайн
Детальніше можна дізнатися відвідавши сайт компанії

2 3 3 особи

Вже отримали кредит!

Схвалено 233 заяв на кредит

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Процес оформлення позики і видача грошей:

  – оформлення позики триває всього 15 хвилин та проходить в комфортній для клієнта обстановці;

  – кожного клієнта пропонується насолодитися чашечкою кави або чаю поки оформляється заявка;

  – якщо позика схвалений, видача готівки відбувається моментально на місці.

  Оплата:

  Погасити займ легко та без черги можна в будь-якому відділенні компанії. Суму заборгованості на сьогодні можна дізнатися онлайн тут або в будь-якому відділенні компанії.

  Відповідальність:

  Клієнт зобов’язаний в термін та в повному обсязі забезпечити повернення позики та оплату за користування грошима. За несвоєчасну або неповну оплату позики та плати стягується пеня в розмірі 2% від суми заборгованості за кожен день прострочення.

  Клієнт в першу чергу зацікавлений у виконанні зобов’язань в строк. Якщо виникають загрози зриву термінів або повноти виконання зобов’язань рекомендуємо негайно довести до відома співробітника компанії.

  Програма лояльності:

  Для того щоб скористатися позикою необхідно прийти в одне з відділень з паспортом і кодом, заповнити анкету клієнта і дочекатися відповіді. Ніяких додаткових документів не потрібно!

  При повторному зверненні оформлення Заям за 3 хвилини.

 • Кредит від Moneyveo

  До 8000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Грошi на картку вiд “Гроші всім”

  Кредит до 15 000 грн

  Грошi на банкiвську картку

  Отримати кредит можливо за 15 хв.

  Онлайн позика вiд “gofingo”

  Займ до 7 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Оформлення за 10 хв

  Мікрозайм на картку вiд “BestCredit”

  Кредит до 10 000 грн

  Ид. код та паспорт

  Швидко за 5 хв

 • № 1 Dastilpor

  25.09.2019

  В цілому, непогана контора, я неодноразово брав там позики готівкою (мені так зручніше). Мені не подобаються ДЗВІНКИ. Причому дзвонять за декілька днів до розрахункової дати з нагадуванням. Та й не тільки мені, а ще й моїм контактним особам, уявляєте?

  Відповісти

  № 2 Степан

  09.08.2019

  Гарна контора, мені сподобалося. Але не раджу брати дуже велику суму бо відсотки високі.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
  Loading...

  Обслуговування

 • Режим роботи: пн – пт: з 8.00 до 20.00, сб – нд: з 10.00 до 18.00.

  «Кредит Кафе» – компанія, яка з 2014 року надає позики готівкою у 50 містах нашої країни, та ще й поїть свої клієнтів кофе! Нижче роздивимось, на яких умовах можна отримати фінансову допомогу.

  Позики надаються на термін або в 7 днів, або в 14. Відсоткова ставка складає 2% на день. Сума позики – від 1 тисячі до 7 тисяч гривень, причому кожна позика повинна бути кратна тисячі: 1 тисяча, 2 тисячі і так далі. Ніяких обмежень для нових клієнтів немає (як і знижок).

  Постійним клієнтам доступні промокоди, які надають суттєву знижку на позики. Також їх обслуговують швидше, погоджуючи заявки та надаючи кошти протягом трьох хвилин.

  Для того, щоб стати клієнтом «Кредит Кафе» , не треба мати при собі купу документів – достатньо паспорту та податкового номеру. Сам позичальник повинен бути повнолітнім та мати постійну реєстрацію за місцем проживання у будь-якому регіоні України, який не відноситься до тимчасово окупованих.

  Заявку можна подати як у відділенні, так і онлайн, заповнив невелику анкету, у якій необхідно вказати ПІБ, податковий номер, номер телефону,місто проживання, статус працевлаштування та вибрати розмір суми, яку бажаєте отримати. Після цього вам на телефон прийде СМС-повідомлення про рішення та зателефонує консультант, який уточнить, у яке саме відділенні вам зручніше прийти. Безпосередньо у відділенні заповнюється повна анкета позичальника, підписується договір та у касі видають кошти. Все це займає не більш 15 хвилин.

  Нажаль, є тільки один спосіб сплатити позику – у відділенні готівкою. У випадку прострочення на суму боргу накладається додаткова пеня у розмірі 2% на день. Щоб уникнути штрафів, можна оформити пролонгацію на той же термін, на який була оформлена позика, сплативши відсотки, яки накопилися. Або ж заздалегідь зв’язатися з техпідтримкою, пояснити їм ситуацію і спільними зусиллями знайти компроміс.