Онлайн позика вiд «Alexcredit»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,86
Loading...

від 0.01% (позику від 5 до 30 днів) в день

Сума кредитудо 10 000 грн

Час для оформлення от 15 хв.

Термін погашеннядо 30 днів

Мінімальний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Позики доступні громадянином досягли 18 років

Які потрібні документи?

Паспорт та код

Умови

- Хороша процентна ставка
- Висококваліфікований персонал
Детальніше можна дізнатися на сайті компанії

1 1 8 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 118 заяв на кредит

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Як оформити позику в Alex Credit

  Alex Credit – достатньо відома і популярна організація, хоча вона і з’явилася не так давно – у 2017 році. Залучити клієнтів вдалося завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу сайту та оперативності в прийнятті рішенні. Ну а які умови пропонує компанія, ми розкажемо нижче.

  Сума позики та відсоткова ставка в Alex Credit

  Гроші надають на термін від 5 до 30 днів. Першу позику можна взяти безкоштовно, але ж сума до видачі обмежена 3 тисячами гривень. Надалі все залежить від рівня, на якому клієнт знаходиться в бонусній програмі.  Вона працює наступним чином: за кожну закриту позику надається певна кількість балів, яка залежить від суми та терміну позики. Чим більше балів у сумі – тим вищий рівень і, відповідно, менше відсоткова ставка та більше кредитний ліміт. Починають же всі з ставки в 3,65% добових.

  Також компанія поширює й знижкові промокоди.

  Вимоги до позичальника в Alex Credit

  • Вік – від 18 до 65;
  • Паспорт та податковий номер;
  • Реєстрація за місцем проживання – тимчасова чи постійна;
  • Банківська карта;
  • Доступ в Інтернет, наявність мобільного телефону та електронної пошти.

  Переваги та недоліки Alex Credit

  До переваг можна віднести зручний і зрозумілий сайт, де оформити позику зможе навіть недосвідчений користувач, лояльність до позичальників, бонусну програму.

  Головний недолік – дуже висока відсоткова ставка у порівняні з іншими МФО для клієнтів, що знаходяться на нижчій ступені ієрархії в бонусній програмі.

  Процес отримання позики в Alex Credit

  – На головній сторінці сайту вказується бажана сума та термін;

  – За допомогою номера мобільного телефону та пошти реєструється особистий кабінет;

  – Заповнюється анкета, де вказуються персональні дані позичальника;

  – Прив’язується банківська картка, після чого рішення по заявці буде прийнято протягом 10-15 хвилин.

 • Кредит від «БізнесПозика»

  До 100000 грн

  Оформлення по телефону та онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Credit7

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від OnCredit

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Money4you

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • № 1 Luxnarium

  23.09.2019

  Неодноразово користався послугами Алекс Кредит і можу сказати, що вона вигідна тим, хто планує часто позичати гроші там. Бо там є бонусна програма – чим більше ти береш та сплачуєш позик, тим вища сума тобі доступна і менший відсоток. Ну а якщо брати по стандартній ставці, то там досить високий відсоток, навіть незважаючи на першу безкоштовну позику.

  Відповісти

  № 2 Левко

  14.09.2019

  Я звертався до цієї компанії ще коли вони тільки з’явилися на ринку Доброзичлива підтримка, заявку заповнив швидко – це мі сподобалося. Тільки, хоча перша позика й безкоштовна, надалі відсоток дуже високий, він зменшується з кількістю сплаченних позик Загалом все добре.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
  Loading...

  Обслуговування

 • Alex Credit була створена у 2017 році і відразу ж набула популярності та зайняла своє місце поруч з лідерами в сфері мікрокредитування. Нічого дивного тут немає – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту, привабливі умови та доброзичлива служба підтримки – складові успіху компанії.

  Компанія пропонує потенційним клієнтам позику на суму від ста до 10 тисяч гривень терміном 5-30 діб. При першому зверненні кредит безкоштовний, але ж максимальна сума, яку можна позичити – 3 тисячі гривень. Надалі сума зросте, але й щоденна ставка буде складати 1,7%.

  Щоб оформити позику у Alex Credit, потрібно бути громадянином України старше 18 років і мати діючі паспорт та податковий номер. Процедура оформлення заявки стандартна: реєструється особистий кабінет, куди заносяться приватні дані, прив’язується банківська карта, після чого скорінгова система виносить свій вердикт. Якщо у вас все добре з документами, ви не маєте відкритих непогашених позик, ви внесли правдиві дані про себе – у вас все вийде і ви отримаєте кредит.

  Компанія дає можливість закрити позику без негативних наслідків до 12.00 наступного дня після розрахункової дати. Якщо боржник так і не внесе кошти, борг буде обкладатися щоденною відсотковою ставкою в 3%. У тому випадку, якщо позичальник не закриє борг, Alex Credit залишає за собою право звернутися до суду або продати борг колекторським конторам.

  Компанія також має програму лояльності – промокоди, які знижують відсоткову ставку, та рівневу систему – за кожен закритий борг нараховуються бали і при досягненні певної їх кількості відбувається перехід на новий рівень. Їх загалом шість:

  • початковий – знижка на позику в 10%, ліміт до 3 тисяч гривень;
  • бронзовий – знижка в 15%, ліміт – 5 тисяч гривень;
  • срібний – 20%, ліміт – 6 тисяч;
  • золотий – 25% та 7 тисяч ліміту;
  • платиновий – 30% та ліміт в 8 тисяч гривень;

  діамантовий – найвищий рівень, при досягненні якого доступна не тільки знижка в 40%, та ще й кредитний ліміт до 10 тисяч.