Кредит від Zecredit

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,27
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 12000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 12000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 8 1 особа

Вже отримали кредит!

Схвалено 181 заяви з 196

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Zecredit – сервіс видачі онлайн-позик. Функціонує вже більше двох років і не без успіху – клієнти залишають переважно позитивні відгуки. Розглянемо, на яких умовах можна отримати грошові кошти в борг.

  До клієнтів компанії не пред’являється будь-яких захмарних вимог – це повинні бути повнолітні громадяни України, які мають на руках паспорт і ІПН, картку будь-якого банку нашої країни і мобільний телефон. Розраховувати можна на суму від 1 тисячі гривень до 7 тисяч при першому зверненні, і до 12 тисяч гривень – при наступних. Термін – від 7 до 30 днів, ставка – 2% на добу. Також варто відзначити, що для нових позичальників кредит безкоштовний в тому випадку, якщо вони беруть гроші на мінімальний термін.

  Саме оформлення, завдяки інтуїтивно зрозумілому сайту, не викличе ніяких труднощів: після реєстрації необхідно заповнити анкету позичальника, прив’язати банківську картку і чекати на рішення, яке приймає кредитний інспектор в робочий час офісу – з 9.00 до 18.00 щодня. Якщо відповідь позитивна – гроші негайно надходять на картку позичальника.

  Оплатити позику можна безготівковим переказом в особистому кабінеті на сайті Zecredit, готівкою в платіжних терміналах «Приватбанку» і в касах банків при наявності реквізитів. Якщо ж не виконати платіж в розрахункову дату, то при виході на прострочення щоденна ставка зросте до 3%. Також доступна пролонгація за умови виплати відсотків, що набігли.

 • Кредит від KUMO

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 5 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

  Кредит від Zecredit

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від “Є Гроші”

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія Zecredit спеціалізується на видачі мікропозик онлайн – клієнтом може стати будь-який повнолітній українець, незалежно від соціального статусу (студент, пенсіонер, безробітний або працюючий неофіційно). На яких же умовах? Давайте дізнаємося.

  Вимоги до позичальників у Zecredit мінімальні – повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), банківської картки, куди надійдуть кошти в разі схвалення, активного номера мобільного телефону, за допомогою якого здійснюється реєстрація на сайті компанії.

  Видати в Zecredit можуть суму від 1 тисячі гривень до 7 тисяч при першому зверненні, і до 12 тисяч – при наступних. Тривалість позики – від 7 до 30 днів. Розмір процентної ставки – 2% на добу, новачкам же позика безкоштовна з тією умовою, що її строк не перевищує 7 днів. У разі, якщо клієнт не виконує свої зобов’язання, з першого дня прострочення розмір ставки зростає до 3% в день.

  Процес оформлення позики простий: в особистому кабінеті заповнюється анкета, куди слід безпомилково внести всі необхідні відомості, прив’язати картку банку і чекати на рішення, яке винесуть в робочий час (з 9 до 18 щодня).

  Резюмуючи, переваги оформлення позики в Zecredit такі:

  – мінімальні вимоги до клієнтів;
  – надійний захист конфіденційної інформації;
  – можливість погашення позики різними способами: карткою банку в особистому кабінеті на сайті, в платіжному терміналі «Приватбанку» і в касах банків готівкою;
  – можливість пролонгації за умови сплати накопичених відсотків.