Кредит від Zecredit

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,27
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 12000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 12000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 8 1 особа

Вже отримали кредит!

Схвалено 181 заяви з 196

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Zecredit – сервіс видачі онлайн-позик. Функціонує вже більше двох років і не без успіху – клієнти залишають переважно позитивні відгуки. Розглянемо, на яких умовах можна отримати грошові кошти в борг.

  До клієнтів компанії не пред’являється будь-яких захмарних вимог – це повинні бути повнолітні громадяни України, які мають на руках паспорт і ІПН, картку будь-якого банку нашої країни і мобільний телефон. Розраховувати можна на суму від 1 тисячі гривень до 7 тисяч при першому зверненні, і до 12 тисяч гривень – при наступних. Термін – від 7 до 30 днів, ставка – 2% на добу. Також варто відзначити, що для нових позичальників кредит безкоштовний в тому випадку, якщо вони беруть гроші на мінімальний термін.

  Саме оформлення, завдяки інтуїтивно зрозумілому сайту, не викличе ніяких труднощів: після реєстрації необхідно заповнити анкету позичальника, прив’язати банківську картку і чекати на рішення, яке приймає кредитний інспектор в робочий час офісу – з 9.00 до 18.00 щодня. Якщо відповідь позитивна – гроші негайно надходять на картку позичальника.

  Оплатити позику можна безготівковим переказом в особистому кабінеті на сайті Zecredit, готівкою в платіжних терміналах «Приватбанку» і в касах банків при наявності реквізитів. Якщо ж не виконати платіж в розрахункову дату, то при виході на прострочення щоденна ставка зросте до 3%. Також доступна пролонгація за умови виплати відсотків, що набігли.

 • Позика онлайн на картку вiд “Alexcredit”

  Позика до 10 000 грн

  Заявки приймаются автоматом

  Швидке оформлення кредиту

  Грошi на картку вiд “RWSbank”

  Кредит до 50 000 грн

  Оформлення за 15 хвилин

  Кредит на строк до 24 місяців

  Кредит від VeroCash

  До 7000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Грошi на картку вiд “UltraCash”

  Кредит до 10 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Оформлення кредиту за 20 хв

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія Zecredit спеціалізується на видачі мікропозик онлайн – клієнтом може стати будь-який повнолітній українець, незалежно від соціального статусу (студент, пенсіонер, безробітний або працюючий неофіційно). На яких же умовах? Давайте дізнаємося.

  Вимоги до позичальників у Zecredit мінімальні – повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), банківської картки, куди надійдуть кошти в разі схвалення, активного номера мобільного телефону, за допомогою якого здійснюється реєстрація на сайті компанії.

  Видати в Zecredit можуть суму від 1 тисячі гривень до 7 тисяч при першому зверненні, і до 12 тисяч – при наступних. Тривалість позики – від 7 до 30 днів. Розмір процентної ставки – 2% на добу, новачкам же позика безкоштовна з тією умовою, що її строк не перевищує 7 днів. У разі, якщо клієнт не виконує свої зобов’язання, з першого дня прострочення розмір ставки зростає до 3% в день.

  Процес оформлення позики простий: в особистому кабінеті заповнюється анкета, куди слід безпомилково внести всі необхідні відомості, прив’язати картку банку і чекати на рішення, яке винесуть в робочий час (з 9 до 18 щодня).

  Резюмуючи, переваги оформлення позики в Zecredit такі:

  – мінімальні вимоги до клієнтів;
  – надійний захист конфіденційної інформації;
  – можливість погашення позики різними способами: карткою банку в особистому кабінеті на сайті, в платіжному терміналі «Приватбанку» і в касах банків готівкою;
  – можливість пролонгації за умови сплати накопичених відсотків.