Кредит від VeroCash

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 7000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 7000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 8 9 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 189 заяв з 209

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • VeroCash – компанія, що надає мікропозики українцям з 2017 року. Розглянемо умови, на яких можна отримати кредитні кошти в даній МФО.

  Клієнтами можуть бути повнолітні українці, які не мають проблем з основними документами – паспортом / ID-картою та ІПН. Також для оформлення позики і зарахування коштів необхідні банківська карта і активний номер мобільного телефону.

  Новим клієнтам VeroCash пропонує безвідсоткову позику, проте в цьому випадку доступна сума буде в межах 500-3500 гривень, а максимальний термін – до 7 днів. При наступних зверненнях кредитний ліміт виросте до 7000 гривень, тривалість складе від 8 до 30 днів, добова процентна ставка – 1,65%. Також у VeroCash є пропозиція довгострокового кредиту – від 3500 до 20000 гривень на термін 2-9 місяців.

  Процес оформлення типовий для всіх сервісів онлайн-позик: реєстрація на сайті – заповнення анкети позичальника в особистому кабінеті – прив’язка картки – отримання рішення. У випадку VeroCash воно приходить в лічені хвилини цілодобово – за це відповідає скорингова система.

  У разі прострочення на недбайливого позичальника накладаються жорсткі штрафні санкції. Щоб уникнути цього, можна скористатися пролонгацією – її можна здійснювати не більше 12 разів на термін до 30 днів.

 • Кредит від O-CREDIT

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Money4you

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від “Є Гроші”

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від CreditLite

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
  Loading...

  Обслуговування

 • VeroCash – компанія, яка четвертий рік працює на ринку фінпослуг України. Можливо, вона знаходиться дещо в тіні лідерів цього самого ринку, але зовсім не заслужено – умови у VeroCash досить привабливі і зараз ви в цьому переконаєтеся.

  Українці, яким вже виповнилося 18, мають на руках дійсний паспорт/ID-карту і ІПН, можуть розраховувати на суму від 500 до 3,5 тисячі гривень при першому зверненні і до 7 тисяч – при наступних. Для новачків позика безвідсоткова, а в подальшому ставка становить 1,65% в день. Термін – до 8 днів (перша позика) і 8-30 днів (друга і наступна). Також є пропозиція довгострокового кредиту – від 3,5 тисячі до 20 тисяч гривень на термін 2-9 місяців.

  Для оформлення заяви необхідно заповнити анкету в особистому кабінеті позичальника на сайті компанії, прив’язати свою банківську картку, на яку прийдуть кошти, і дочекатися рішення від скорингової системи, яка виносить вердикт за кілька хвилин в автоматичному режимі цілодобово.

  Якщо у позичальника виникли труднощі з погашенням позики, він може здійснити пролонгацію, сплативши накопичилися відсотки. Робити це можна до 12 разів на термін до 30 днів.

  Підсумовуючи, виділимо позитивні сторони компанії Vero Cash:

  – лояльні вимоги до позичальника;
  – інтуїтивно зрозумілий сайт, зручна форма заповнення заяви;
  – прийняття рішень по заяві в режимі 24/7;
  – високий відсоток схвалення.