Кредит від OnCredit

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

від 1,9% в день

Сумадо 15000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 15000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

2 2 2 особи

Вже отримали кредит!

Схвалено 222 заяв з 239

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • OnCredit – сервіс видачі онлайн-позик, що є одним з перших в Україні в своїй ніші. Компанія добре відома, клієнтів у неї багато, так які ж умови вона пропонує?

  Якщо ви повнолітній громадянин України, який має паспорт / ID-карту, ІПН, картку будь-якого українського банку, активний номер мобільного телефону – шлях до отримання позики від OnCredit відкритий вам, адже зовсім не важливо, яка у вас кредитна історія або рівень і походження доходів, схвалення приходить в більшості випадків.

  Отримати можна від 500 гривень до 15 тисяч (при першому зверненні – до 4 тисяч) під щоденну ставку в 1,9% на термін 5-30 днів. Сам процес подачі заявки стандартний: на сайті компанії заповнюється анкета позичальника, після чого верефікується картка і дані йдуть в обробку.

  Рішення приймається протягом 15 хвилин в робочий час офісу OnCredit – з 9.00 до 18.00 щодня.
  У разі непередбачених обставин займ можна пролонгувати на термін до 10 днів, сплативши лише накопичилися відсотки.

  Також OnCredit надає дисконтні промокоди і проводить різні акції. Вся інформація про програму лояльності міститься на офіційному сайті.

 • Кредит від “Є Гроші”

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Credit7

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  mybiz

  Кредит на картку від MyBiz

  До 3000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 15 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія OnCredit працює на ринку фінансових послуг України досить тривалий час, має солідну базу клієнтів і, відповідно, гарну репутацію. Розглянемо умови отримання позики в даній МФО.

  Клієнтом може стати громадянин України від 18 років. Для цього йому потрібно мати основні документи (паспорт і ІПН), картку банку і активний номер мобільного телефону. Кредит можна взяти на термін 5-30 днів під ставку 1,9% на добу. При першому зверненні доступна сума від 500 гривень до 4 тисяч, при наступних зверненнях максимум зросте до 15 тисяч гривень.

  Щоб оформити заяву, необхідно вибрати бажані суму і термін, заповнити анкету позичальника і прив’язати картку і дочекатися вердикту від співробітників компанії – його надають в робочий час офісу (9.00 – 18.00 щодня).

  Якщо клієнт не в змозі погасити позику в розрахункову дату, щоб не потрапити під штрафи, можна скористатися пролонгацією позики на 10 днів, для цього необхідно виплатити накопичені відсотки.

  OnCredit надає і промокоди, що дають знижки на позики, і проводить акції. Про все компанія інформує на своєму офіційному сайті.