Кредит від O-CREDIT

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,28
Loading...

від 1% в день

Сумадо 15000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт та ІПН. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 15000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

2 0 9 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 209 заяв з 220

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • O-CREDIT – мікрофінансова організація, більше відома жителям Запоріжжя, ніж України. Але тим не менш, компанія може надати мікропозику на банківську картку мешканцям усіх регіонів країни, крім окупованих.

  Клієнтами компанії можуть стати особи віком від 18 років, які мають при собі паспорт громадянина України та ІПН, банківську картку, активний номер мобільного телефону. Якихось інших критеріїв у O-CREDIT немає – позику на будь-які цілі можуть отримати і студенти, і безробітні, і пенсіонери.

  Взяти можна 1-15 тисяч гривень на термін від 7 до 30 днів. Відсоткова ставка залежить від тривалості позики за договором: до 14 днів – 1,8% на добу, від 15 до 30 днів – 2% щодня. Також у компанії є акційні тарифи: ставка 1% при пред’явленні пенсійного посвідчення і знижка на відсотки за позикою за приведеного друга. Також поширюються і дисконтні промокоди.

  Позику можна отримати як готівкою, так і переказом на банківську картку. У першому випадку необхідно прийти з документами в одне з відділень O-CREDIT, де кредитний інспектор заповнить з ваших слів анкету позичальника і відправить заяву на обробку, рішення приходить протягом 15 хвилин. У другому випадку анкета заповнюється на сайті компанії в особистому кабінеті, прив’язується картка банку і, в разі позитивного вердикту, на неї надходять позикові кошти.

  У разі виходу на прострочення на тіло кредиту щодня нараховується ставка в 2% на добу. Щоб уникнути цього, займ можна пролонгувати.

 • Loany кредит

  Кредит на картку від Loany

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Слон Кредит

  Кредит на картку від Slon Credit

  До 40000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від “Є Гроші”

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Онлайн позика вiд “Швидко Гроші”

  Кредит на картку до 30 000 грн

  Онлайн або готівкою

  Мати паспорт та код

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,13
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія O-CREDIT працює на ринку мікрокредитування близько двох років. Отримати від неї фінансову допомогу можна як готівкою у відділенні, так і переведенням на банківську карту. Нижче розповімо, на яких умовах.

  Щоб стати клієнтом компанії, не потрібно документально підтверджувати свої доходи або, скажімо, мати офіційне працевлаштування – все, що необхідно, це паспорт і ІПН, банківська карта і мобільний телефон. Позика можуть отримати і студенти, і пенсіонери.

  В O-CREDIT доступна сума від 1 тисячі до 15 тисяч гривень на термін 7-30 днів. Ставка в день – 1,8% на термін до 14 днів, 2% на термін від 15 до 30 днів. Для пенсіонерів добова ставка становить 1%. Є й інші варіанти заощадити – привівши друга або скориставшись зниженими промокодом.

  Отримати позику можна:

  – у відділенні O-CREDIT – туди необхідно прийти з документами, кредитний інспектор заповнить анкету і в разі позитивного рішення видасть готівку;
  – онлайн – на сайті в особистому кабінеті заповнюється анкета позичальника, прив’язується банківська карта, куди і надійдуть кошти в разі позитивного вердикту.