Кредит від My Wallet

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

від 1,8% в день

Сумадо 15000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 15000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

2 1 5 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 215 заяв з 231

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • My Wallet – сервіс видачі онлайн-позик, який функціонує більше трьох років. Варто відзначити, що клієнтів приваблюють не тільки умови видачі позики, але і зручність оформлення – завдяки мобільному додатку, доступному як для IOS, так і Android-пристроїв, кредит можна отримати буквально в кілька кліків.

  Компанія з радістю прийде на виручку, якщо ви – громадянин України віком від 18 до 65 років, що має основні документи – паспорт або ID-карту, ІПН, а також активний номер мобільного телефону і діючу банківську карту. При цьому місце проживання не має значення – головне, наявність доступу в Мережу (виняток лише для жителів АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей).

  Що стосується умов, то в My Wallet можна отримати від 500 гривень під щоденну ставку в 1,8% на термін від 5 до 30 днів. Максимально доступна сума залежить від кількості успішно погашених позик у компанії:

  • 1-й позика – до 4 тисяч гривень (для нових клієнтів відсоткова ставка нульова);
  • 2-й позика – до 7 тисяч гривень;
  • 3-й позика – до 10 тисяч гривень;
  • 4-й позика – до 13 тисяч гривень;
  • 5-й позика – до 15 тисяч гривень.

  Подати заявку на отримання позики можна цілодобово, проте розглянуть її тільки під час роботи офісу – з 9 до 20 годин в будні дні, з 10 до 19 годин в суботу і неділю.

  Сам процес оформлення простий: на сайті або в додатку необхідно створити особистий кабінет і заповнити там анкету позичальника (або ж залогінитися за допомогою Bank ID). Також обов’язковою умовою є селфі з паспортом в руці для запобігання шахрайства. Фінальним етапом є верифікація банківської карти, на яку надійде займ, і, власне, зарахування коштів.

  У тому випадку, якщо позичальник не погасив позику у встановлений термін, чотири дні після настання розрахункової дати відсотки будуть нараховуватися в установленому за договором розмірі, а на п’ятий – накладаються штрафні санкції в розмірі 50% від суми позики. Щоб уникнути такої долі, можна зробити пролонгацію кредиту мінімум на 30 днів, сплативши обов’язковий внесок.

  Також My Wallet розробила програму лояльності і регулярно проводить акції та конкурси. За ними можна стежити на офіційному сайті компанії і в її представництвах в соціальних мережах.

 • Кредит від “Є Гроші”

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від «КачайГроші!»

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 15 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

  Зе Кредит

  Кредит від Zecredit

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • № 1 Faster

  27.09.2019

  Звертався нещодавно у цю компанію. Мене привабила можливість швидко оформити позику завдяки мобільному додатку. Всі обов’язки виконала і компанія, і я. Але ж що не сподобалось: 1. Відсутність знижок (я дивився,що якщо вони і бувають, то незначні). 2. Велику суму можна отримати тільки після п’ятого звернення. 3. Вважаю, що для онлайн-сервісу відсоткова ставка висока.

  Відповісти

  № 2 Ольга

  03.08.2019

  Достатньо привабливі умови в цієї компанії! Перша позика майже безкоштовна (0,3%), надалі теж відсоток не так щоб великий (1,6%). Заявку можна подати у мобільному додатку, що дуже зручно. Є й недоліки – кажуть, що часто відмовляють, але ж мені позику завжди погоджували. Доречі, чим частіше ти звертаєшся у MyWallet за позикою – тим більшу суму ти можеш отримати!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
  Loading...

  Обслуговування

 • MyWallet – сервіс, який надає позики у режимі онлайн починаючи з 2017 року. Відгуки про роботу компанії переважно позитивні, всі відмічають вигідні умови та зручність оформлення позик.

  Що ж пропонує клієнтам MyWallet? Позику можна взяти на суму від 300 гривень, щодо максимуму, то для першої позики він складає 4 тисячі. З кожним зверненням ліміт зростає на 3 тисячі і може досягнути 15 тисяч гривень. Відсоткова ставка для новачків складає 0,3%, для постійних клієнтів – 1,6% на добу. Термін – 5-30 днів.

  Клієнтом компанії може стати громадянин України, маючий постійну реєстрацію за місцем проживання, віком від 18 до 65 років. З документів потрібні паспорт та податковий номер. Також необхідний мобільний телефон для реєстрації на сайті та банківська картка, на яку будуть зараховані кошти.

  Щоб подати заявку, треба зареєструвати аккаунт на сайті компанії, після чого заповнити анкету, вказавши особисті, паспортні та соціальні дані, завантажити фото документів та власне сєлфі з розгорнутим на сторінці з останнім фото паспортом, прив’язати та верифікувати банківську картку. Далі заявка буде розглядатися протягом 5-10 хвилин, рішення прийде у вигляді СМС на телефон. Також власники гаджетів з операційними системами IOS та Android можуть скористатися додатком, який значно спростить процес подачі заявки.

  Погасити позику можна як достроково, так і частинами (у такому випадку відсотки далі нараховуються на залишок). Зробити це можна у особистому кабінеті карткою, яка до нього прив’язана, за допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку, у платіжних терміналах та касах банків за наявністю реквізитів.

  У разі прострочення оплати позики, відсоткова ставка зростає до 3,2% на добу. Також на п’ятий день прострочення накладається штраф у розмірі 50% від суми позику. На 60 день борг «заморожується» та MyWallet має право звернутися до суду за примусовим стягненням. Є можливість скористатися пролонгацією, яку можна робити на 30 днів необмежену кількість разів, сплачуючи накопичені відсотки та штрафи, якщо вони є.