Кредит від Mister Money

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

від 1,7% в день

Сумадо 5000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 5000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 7 6 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 176 заяв з 191

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Mister Money – вельми відома мікрофінансових організація, що працює вже не перший рік. Розглянемо, на яких умовах громадяни нашої країни можуть отримати фінансову допомогу в цій компанії.

  Так, для того, щоб стати клієнтом Mister Money, необхідно в першу чергу бути у віці від 18 до 60 років, а також проживати на підконтрольних Україні територіях. З документів потрібні паспорт/ID-карта та ІПН, також для оформлення заяви потрібні банківська картка і активний номер мобільного телефону.

  Що стосується безпосередньо умов, то позику можна отримати на термін до 30 днів під щоденну ставку в 1,7%. Сума – від 100 гривень і до 3 тисяч при першому зверненні, до 5 тисяч гривень – при наступних. Для оформлення заяви необхідно пройти реєстрацію на сайті Mister Money, заповнити анкету позичальника, прив’язати банківську картку і чекати рішення – автоматична скорингова система прийме його за лічені хвилини в режимі 24/7.

  Якщо позичальник не встигає погасити борг в розрахункову дату, надалі ставка для нього зросте до 3% в день. Щоб уникнути цього, можна скористатися пролонгацією позики, заплативши відсотки, що набігли і комісію, розмір який залежить від терміну продовження – 10, 20 або 30 днів.

 • Кредит від Moneyveo

  До 8000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 5 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

  Грошi на картку вiд “UltraCash”

  Кредит до 10 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Оформлення кредиту за 20 хв

  Кредит від CreditLite

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Mister Money працює на українському ринку фінансових послуг не перший рік і успішно тримається на плаву, що говорить про наявність попиту на послуги компанії. Розглянемо умови, на яких можна взяти позику в Mister Money.

  Нові клієнти можуть розраховувати на суму від 100 гривень до 3 тисяч (при повторному зверненні максимум збільшиться до 5 тисяч гривень) на термін до 30 днів під добову ставку в 1,7%. Вимоги до позичальників такі: повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), картки будь-якого українського банку і активного номера мобільного телефону.

  Для того, щоб подати заяву, в особистому кабінеті на сайті компанії слід внести дані позичальника в анкету, прив’язати банківську картку і відправити всю інформацію на обробку скоринговій системі, яка виносить вердикт автоматично за кілька хвилин.

  У разі непередбачених обставин термін дії позики можна пролонгувати на 10, 20 або 30 днів, заплативши комісію і накопичені відсотки. Якщо цього не зробити, ставка після закінчення дії кредитного договору зросте до 3% на добу.

  Підводячи підсумок, переваги отримання позики в Mister Money бачаться такими:

  – робота сервісу в режимі 24/7 – гроші можна отримати в будь-який час;
  – немає необхідності збирати безліч документів – досить основних;
  – кошти можна повернути різними способами: карткою в особистому кабінеті, готівкою в платіжному терміналі або в касах банків за реквізитами;
  – можливість пролонгації позики.