Кредит від Mister Money

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

від 1,7% в день

Сумадо 5000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 5000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 7 6 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 176 заяв з 191

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Mister Money – вельми відома мікрофінансових організація, що працює вже не перший рік. Розглянемо, на яких умовах громадяни нашої країни можуть отримати фінансову допомогу в цій компанії.

  Так, для того, щоб стати клієнтом Mister Money, необхідно в першу чергу бути у віці від 18 до 60 років, а також проживати на підконтрольних Україні територіях. З документів потрібні паспорт/ID-карта та ІПН, також для оформлення заяви потрібні банківська картка і активний номер мобільного телефону.

  Що стосується безпосередньо умов, то позику можна отримати на термін до 30 днів під щоденну ставку в 1,7%. Сума – від 100 гривень і до 3 тисяч при першому зверненні, до 5 тисяч гривень – при наступних. Для оформлення заяви необхідно пройти реєстрацію на сайті Mister Money, заповнити анкету позичальника, прив’язати банківську картку і чекати рішення – автоматична скорингова система прийме його за лічені хвилини в режимі 24/7.

  Якщо позичальник не встигає погасити борг в розрахункову дату, надалі ставка для нього зросте до 3% в день. Щоб уникнути цього, можна скористатися пролонгацією позики, заплативши відсотки, що набігли і комісію, розмір який залежить від терміну продовження – 10, 20 або 30 днів.

 • Кредит від Money4you

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Zecredit

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Позика онлайн на картку вiд “Alexcredit”

  Позика до 10 000 грн

  Заявки приймаются автоматом

  Швидке оформлення кредиту

  Кредит від Mister Money

  До 5000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Mister Money працює на українському ринку фінансових послуг не перший рік і успішно тримається на плаву, що говорить про наявність попиту на послуги компанії. Розглянемо умови, на яких можна взяти позику в Mister Money.

  Нові клієнти можуть розраховувати на суму від 100 гривень до 3 тисяч (при повторному зверненні максимум збільшиться до 5 тисяч гривень) на термін до 30 днів під добову ставку в 1,7%. Вимоги до позичальників такі: повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), картки будь-якого українського банку і активного номера мобільного телефону.

  Для того, щоб подати заяву, в особистому кабінеті на сайті компанії слід внести дані позичальника в анкету, прив’язати банківську картку і відправити всю інформацію на обробку скоринговій системі, яка виносить вердикт автоматично за кілька хвилин.

  У разі непередбачених обставин термін дії позики можна пролонгувати на 10, 20 або 30 днів, заплативши комісію і накопичені відсотки. Якщо цього не зробити, ставка після закінчення дії кредитного договору зросте до 3% на добу.

  Підводячи підсумок, переваги отримання позики в Mister Money бачаться такими:

  – робота сервісу в режимі 24/7 – гроші можна отримати в будь-який час;
  – немає необхідності збирати безліч документів – досить основних;
  – кошти можна повернути різними способами: карткою в особистому кабінеті, готівкою в платіжному терміналі або в касах банків за реквізитами;
  – можливість пролонгації позики.