Кредит від Mister Cash

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,40
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 15000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 15000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 6 9 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 169 заяв з 198

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Mister Cash ( «Містер Кеш») – сервіс видачі онлайн-позик з вельми привабливими умовами та цілодобової обробкою заявок. Тим, хто бажає взяти кредит на картку, слід розглянути компанію як один з варіантів.

  Якихось особливих вимог до клієнтів дана МФО не пред’являє: все, що потрібно – повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), банківської картки для зарахування коштів і активного номера телефону для реєстрації на сайті.

  Для позики доступна сума від 100 гривень до 15 тисяч на термін до 30 днів. Для новачків ставка становить 0,01%, для тих, хто користується послугами Mister Cash надалі – 1,65% на добу. Також регулярно проводяться акції, що дозволяють істотно заощадити на позиці – вся інформація про них з’являється в новинному розділі сайту.

  Процес оформлення стандартний – на сайті Mister Cash реєструється особистий кабінет, в якому заповнюється анкета позичальника, прив’язується картка банку, після чого заявка йде на обробку скоринговою системою, яка винесе вердикт за лічені хвилини.

  Погасити позику можна кількома способами: в особистому кабінеті банківською карткою, за допомогою платіжних онлайн-сервісів, готівкою в терміналах і банківських касах за реквізитами.

  У тому випадку, якщо з якихось причин позичальник не встигає погасити борг в розрахункову дату, позику можна пролонгувати. Головне – не допускати прострочення, бо в цьому випадку компанія підвищує щоденну процентну ставку до 4%.

 • Онлайн позика вiд “CreditKasa”

  Кредит до 10 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Швидко на картку банка

  Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 5 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

  Кредит від CreditLite

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Credit1

  До 25000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія Mister Cash («Містер Кеш») кілька років присутня на фінансовому ринку України і заслужила своєю роботою дуже схвальні відгуки: відзначають хороші умови, цілодобову роботу і компетентну службу підтримки.

  Що ж пропонує компанія? Зайняти можна від 100 гривень до 15 тисяч, тривалість – до 30 днів. При першому зверненні кредит безвідсотковий, надалі ставка становить 1,65% в день. Також Mister Cash регулярно проводить акції, значно здешевлюють позику – стежити за їх появою необхідно на офіційному сайті компанії.

  Процес оформлення не викличе складнощей у тих, хто коли-небудь брав мікропозики онлайн, адже все відбувається за стандартною схемою: в особистому кабінеті на сайті заповнюється анкета позичальника, куди вносяться особисті, соціальні і контактні дані, прив’язується банківська картка, після чого заявка йде на розгляд – автоматична скорингова система за лічені хвилини виносить вердикт.

  Якщо позичальник з якихось причин не зміг виплатити борг в розрахункову дату, ставка після виходу на прострочення зросте до 4% в день. Щоб уникнути цього, можна здійснити пролонгацію позики, сплативши лише відсотки, що набігли.

  Підіб’ємо підсумки: які ж плюси оформлення позики в Mister Cash?

  – робота сервісу в режимі 24/7
  – лояльні вимоги до позичальника і високий відсоток схвалення заявок;
  – надійний захист персональних даних позичальника;
  – різні варіанти погашення позики (карткою в особистому кабінеті на сайті компанії або на платіжних онлайн-сервісах, готівкою в платіжних терміналах і касах банків).