Кредит від Mister Cash

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,40
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 15000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 15000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 6 9 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 169 заяв з 198

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Mister Cash ( «Містер Кеш») – сервіс видачі онлайн-позик з вельми привабливими умовами та цілодобової обробкою заявок. Тим, хто бажає взяти кредит на картку, слід розглянути компанію як один з варіантів.

  Якихось особливих вимог до клієнтів дана МФО не пред’являє: все, що потрібно – повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), банківської картки для зарахування коштів і активного номера телефону для реєстрації на сайті.

  Для позики доступна сума від 100 гривень до 15 тисяч на термін до 30 днів. Для новачків ставка становить 0,01%, для тих, хто користується послугами Mister Cash надалі – 1,65% на добу. Також регулярно проводяться акції, що дозволяють істотно заощадити на позиці – вся інформація про них з’являється в новинному розділі сайту.

  Процес оформлення стандартний – на сайті Mister Cash реєструється особистий кабінет, в якому заповнюється анкета позичальника, прив’язується картка банку, після чого заявка йде на обробку скоринговою системою, яка винесе вердикт за лічені хвилини.

  Погасити позику можна кількома способами: в особистому кабінеті банківською карткою, за допомогою платіжних онлайн-сервісів, готівкою в терміналах і банківських касах за реквізитами.

  У тому випадку, якщо з якихось причин позичальник не встигає погасити борг в розрахункову дату, позику можна пролонгувати. Головне – не допускати прострочення, бо в цьому випадку компанія підвищує щоденну процентну ставку до 4%.

 • Кредит від «КачайГроші!»

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від “Є Гроші”

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Money4you

  До 5000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит на картку від Moneyveo

  До 17000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія Mister Cash («Містер Кеш») кілька років присутня на фінансовому ринку України і заслужила своєю роботою дуже схвальні відгуки: відзначають хороші умови, цілодобову роботу і компетентну службу підтримки.

  Що ж пропонує компанія? Зайняти можна від 100 гривень до 15 тисяч, тривалість – до 30 днів. При першому зверненні кредит безвідсотковий, надалі ставка становить 1,65% в день. Також Mister Cash регулярно проводить акції, значно здешевлюють позику – стежити за їх появою необхідно на офіційному сайті компанії.

  Процес оформлення не викличе складнощей у тих, хто коли-небудь брав мікропозики онлайн, адже все відбувається за стандартною схемою: в особистому кабінеті на сайті заповнюється анкета позичальника, куди вносяться особисті, соціальні і контактні дані, прив’язується банківська картка, після чого заявка йде на розгляд – автоматична скорингова система за лічені хвилини виносить вердикт.

  Якщо позичальник з якихось причин не зміг виплатити борг в розрахункову дату, ставка після виходу на прострочення зросте до 4% в день. Щоб уникнути цього, можна здійснити пролонгацію позики, сплативши лише відсотки, що набігли.

  Підіб’ємо підсумки: які ж плюси оформлення позики в Mister Cash?

  – робота сервісу в режимі 24/7
  – лояльні вимоги до позичальника і високий відсоток схвалення заявок;
  – надійний захист персональних даних позичальника;
  – різні варіанти погашення позики (карткою в особистому кабінеті на сайті компанії або на платіжних онлайн-сервісах, готівкою в платіжних терміналах і касах банків).