Кредит від Money4you

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,20
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 5000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 5000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 8 3 особи

Вже отримали кредит!

Схвалено 183 заяви з 206

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Money4you – мікрофінансова організація, яка допомагає громадянам України вирішити їхні фінансові проблеми. Нижче ви дізнаєтеся, на яких саме умовах.

  Так, заявки схвалюються особам у віці від 18 до 65 років, які мають на руках дійсний паспорт/ID-карту, ІПН, банківську картку для зарахування коштів і активний номер мобільного телефону. Що стосується безпосередньо самої позики, то термін, на який можна взяти кошти – 2-30 днів. Для нових клієнтів ставка становить 0,01% в тому випадку, якщо тривалість позики не більше 10 днів, при наступних кредитах вона зростає до 1,99% на добу. Сума – від 500 гривень до 5 тисяч при першому зверненні, до 12тисяч гривень – при другому і наступних.

  Оформлення просте: заповнюється анкета в особистому кабінеті – прив’язується картка банку – заява розглядається в робочий час офісу (з 9.00 до 20.00 по буднях, з 10.00 до 20.00 у вихідні) – клієнт отримує вердикт.

  У тому випадку, якщо клієнт не може погасити заборгованість вчасно, він може пролонгувати позику необмежену кількість разів на термін до 30 днів, сплативши накопичені відсотки. Якщо ж цього не зробити, то, починаючи з 3-го дня прострочення, ставка зросте до 3% в день.

  Money4you регулярно проводить акції, що дозволяють заощадити на позиці, а також поширює промокоди. Вся інформація присутня на офіційному сайті компанії.

 • mybiz

  Кредит на картку від MyBiz

  До 3000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Селфи кредит

  Кредит на картку від Selfie Credit

  До 50000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші на картку

  Кредит від «КачайГроші!»

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Money4you

  До 5000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Money4you успішно працює на фінансовому ринку України, видає мікропозики, розширює свою базу клієнтів. Познайомимо вас з умовами цієї компанії.

  Сума до видачі – від 500 гривень до 12 тисяч (при першому зверненні – до 7 тисяч гривень). Тривалість позики – 2-30 днів. Розмір щоденної ставки для нових клієнтів, які беруть кредит на термін не більше 10 днів, становить 0,01%, в інших випадках – 1,99%.

  Щоб стати клієнтом, не потрібно збирати великий пакет документів і відповідати будь-яким специфічним вимогам – досить лише бути повнолітнім, мати паспорт та ІПН, банківську картку для зарахування коштів і мобільний телефон – для реєстрації на сайті.

  Після реєстрації в особистому кабінеті заповнюється анкета позичальника, куди вносяться детальні відомості про клієнта, прив’язується картка – заявка відправляється в обробку, кредитний інспектор розгляне її в робочий час (з 9.00 до 20.00 по буднях, з 10.00 до 20.00 у вихідні).

  Виходити на прострочення не рекомендується – після третього дня невиконання зобов’язань за позикою ставка зросте до 3% в день. У таких ситуаціях краще користуватися пролонгацією – від 2 до 30 днів за умови виплати відсотків, що набігли, необмежену кількість разів.

  У Money4you є програма лояльності – в неї входять різні акції, поширення знижкових промокодов. Детальну інформацію слід отримувати на офіційному сайті компанії.