Кредит від “Є Гроші”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,80
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 20000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 20000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

2 1 1 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 211 заяв з 223

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Компанія «Є Гроші» з’явилася на ринку фінпослуг України в 2017 році і відразу привернула інтерес цільової аудиторії своїми умовами і програмою лояльності, завдяки якій можна істотно заощадити на позиці.

  Так, нові клієнти можуть взяти в «Є Гроші» суму від 500 гривень до 7 тисяч під ставку в 0,01% в день. Для постійних же позичальників і щоденний відсоток, і максимально доступна сума зростають – до 2,1% і 20 тисяч гривень відповідно. Термін – до 30 днів.

  Клієнтами компанії можуть стати особи віком від 18 до 65 років, що мають паспорт громадянина України, ІПН, банківську картку і активний номер мобільного телефону. Інші фактори при ухваленні рішення не враховуються – неважливо, працевлаштований потенційний позичальник чи ні, студент він або пенсіонер, яка у нього кредитна історія.

  Процес оформлення заявки класичний для МФО: в особистому кабінеті на сайті «Є Гроші» заповнюється анкета позичальника, прив’язується банківська картка і автоматична скорингова система приймає рішення, чи видавати необхідну суму чи ні.

  Якщо не погасити заборгованість вчасно, на суму позики буде нарахована пеня, а ставка зросте. Щоб уникнути подібної долі, можна здійснити пролонгацію на 10, 20 або 30 днів з умовою сплати накопичених відсотків і комісії.

  Мабуть, головна фішка компанії – це програма лояльності: численні акції, дисконтні промокоди, за допомогою яких можна заощадити до 99% вартості позики. Про те, як їх отримати, слід дізнаватися на офіційному сайті «Є Гроші».

 • Кредит на картку від Moneyveo

  До 17000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Зе Кредит

  Кредит від Zecredit

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  mybiz

  Кредит на картку від MyBiz

  До 3000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Money4you

  До 5000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія «Є Гроші» вже добре знайома українцям – за три роки своєї роботи вона показала себе надійним партнером, здатним виручити фінансово в скрутну хвилину, причому цілодобово. Що ж вона пропонує?

  Стати клієнтом можуть повнолітні українці не старше 65 років. Мати при собі слід паспорт, ІПН, картку банку і активний номер мобільного телефону. Розраховувати можна на суму від 500 гривень і до 7 тисяч при першому зверненні, до 20 тисяч гривень – при наступних. Для новачків позика безвідсоткова, в подальшому добова ставка становить 2,1%. Тривалість позики – до 30 днів.

  Програма лояльності «Є Гроші» робить оформлення позики вкрай вигідним: практично весь час проходять різні акції, поширюються дисконтні промокоди і заощадити можна до 99% вартості позики.

  Процес оформлення позики простий і доступний: в кілька кліків на сайті компанії створюється особистий кабінет, в ньому заповнюється анкета позичальника, прив’язується картка. Далі заявка йде в обробку і скорингова система за кілька хвилин в автоматичному режимі приймає рішення.

  У тому випадку, якщо погасити позику в розрахункову дату не вдається, є сенс скористатися пролонгацією – її можна здійснити за умови сплати комісії і відсотків, що набігли на 10, 20 або 30 днів.