Кредит від CreditLite

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,64
Loading...

від 1,7% в день

Сумадо 10000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 10000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 9 7 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 197 заяв з 206

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • CreditLite – компанія, що надає громадянам України посильну допомогу у вирішенні фінансових проблем. Нижче розглянемо, на яких умовах можна її отримати.

  Щоб стати клієнтом CreditLite, необхідно відповідати віковому критерію – бути у віці від 21 року, а також мати на руках основні документи (паспорт і ІПН), банківську картку і активний номер мобільного телефону. Ні кредитна історія, ні соціальний статус (безробітний, працюючий неофіційно, пенсіонер) ролі в ухваленні рішення не грають.

  Оформити кредит можна на термін від 10 до 30 днів під ставку 1,7% на добу. Мінімально доступна сума – 1 тисяча гривень, максимальна – 5 тисяч і 10 тисяч гривень при першому зверненні і при наступних відповідно.

  Сам процес оформлення заяви простий: необхідно вибрати суму і термін позики, після чого відбудеться переадресація в особистий кабінет. Там заповнюється анкета позичальника, прив’язується картка банку та заявка йде в обробку. Відзначимо, що рішення приймаються в робочий час офісу компанії – з 9.00 до 20.00 щодня.

  Погасити позику можна різними способами: на сайті компанії карткою банку, за допомогою платіжних онлайн-сервісів, в терміналах, в касах банках за реквізитами. Якщо ж не зробити це вчасно, то на суму кредиту буде налічуватися підвищений відсоток. Тому в подібних ситуаціях краще скористатися пролонгацією (на термін не більше, ніж тривалість позики за договором), заплативши накопичені відсотки.

  Також CreditLite поширює дисконтні промокоди. Їх можна отримати за допомогою розсилки на електронну пошту, на сторінках компанії в соцмережах і іншими способами – стежте за інформацією на офіційному сайті.

 • Онлайн позика вiд “Швидко Гроші”

  Кредит на картку до 30 000 грн

  Онлайн або готівкою

  Мати паспорт та код

  Кредит від “Є Гроші”

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від «КачайГроші!»

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Money4you

  До 5000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • CreditLite – молода і перспективна компанія, що займається мікрокредитуванням громадян України в режимі онлайн – для зарахування коштів не потрібно відвідувати офіс, гроші надходять на платіжну картку. Нижче розповімо, на яких умовах можна взяти позику в CreditLite.

  Якщо ви громадянин України віком від 21 років, маєте картку будь-якого українського банку, активний номер телефону і у вас в порядку основні документи (паспорт і ІПН) – ви можете розраховувати на схвалення вашої заявки. При цьому неважливо, офіційно ви працевлаштовані чи ні – кредити видаються навіть безробітним.

  Самі умови позики такі: термін – від 10 до 30 днів, ставка – 1,7% щодня, сума – від 1 тисячі до 5 тисяч гривень для нових клієнтів, до 10 тисяч гривень – для тих, хто вже брав кредит в CreditLite.

  Щоб оформити заяву, необхідно заповнити анкету позичальника в особистому кабінеті, прив’язати картку банку і чекати на вердикт від співробітників компанії, які працюють з 9.00 до 20.00 щодня.

  Відзначимо переваги оформлення позики саме в CreditLite:

  – мінімальний пакет документів для оформлення;
  – надійний захист персональних даних;
  – можливість погашення боргу різними способами: карткою банку на сайті і за допомогою платіжних онлайн-сервісів, готівкою в платіжному терміналі і в касах банків за реквізитами компанії;
  – можливість пролонгації позики на термін, що не перевищує тривалість кредитного договору – за умови сплати відсотків, що набігли.