Кредит від CreditBox

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

від 0,01 в день

Сумадо 20000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 20000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

2 1 2 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 212 заяви з 229

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Компанія CreditBox не так давно працює в ніші мікрокредитування, але, тим не менше, зуміла придбати клієнтів і поступово нарощує оберти. Розглянемо її пропозицію.

  Клієнтами компанії можуть бути повнолітні громадяни України, які проживають в ній (крім окупованих територій). З документів необхідні паспорт і ІПН, для оформлення заявки – банківська картка і активний номер мобільного телефону.

  Взяти кошти в розмірі від 500 гривень до 20 тисяч можна на термін 20-30 днів. Для нових клієнтів ставка в 1,7% в день буде нараховуватися тільки з 15-го дня терміну дії позики, для тих, хто користується послугами CreditBox не вперше – весь період.

  Для подачі заяви необхідно створити обліковий запис на сайті CreditBox, внести особисті, соціальні і контактні дані в анкету, прив’язати банківську картку і відправити інформацію на розгляд. Відзначимо, що рішення за заявами приймаються цілодобово.

  Якщо позичальник з якихось причин не може виплатити всю суму в розрахункову дату, він може пролонгувати термін дії кредиту, а також погасити його частково. Кількість подовжень необмежена, термін – не більше, ніж тривалість позики за договором. У тому випадку, якщо клієнт вийшов на прострочення, на тіло кредиту буде нараховуватися ставка в 3,2% на добу.

 • Кредит від Microcash

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Онлайн позика вiд “CreditKasa”

  Кредит до 10 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Швидко на картку банка

  Кредит від CreditLite

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Credit1

  До 25000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

 • CreditBox – сервіс видачі населенню України онлайн-позик. За відносно невеликий термін своєї роботи компанія обзавелася великою клієнтською базою та, судячи з усього, зупинятися на цьому не має наміру.

  Для того, щоб стати клієнтом CreditBox, необхідно бути в віці від 18 років, мати на руках паспорт і ІПН, карту українського банку, діючий номер мобільного телефону. Отримати можна від 500 гривень до 20 тисяч на термін 20-30 днів. Ставка – 1,7% на добу (новим клієнтам вона налічується тільки з 15-го дня користування кредитними коштами).

  Процес оформлення заяви простий: в особистому кабінеті вносяться дані позичальника – прив’язується банківська картка – автоматична скорингова система виносить вердикт у цілодобовому режимі.

  Власне, плюси отримання позики в CreditBox наступні:

  – цілодобова видача коштів;
  – великий відсоток схвалених заяв – позики отримують і студенти, і пенсіонери, і безробітні;
  – відсутність необхідності в додаткових документах;
  – можливість погасити позику частинами, а також зробити необмежену кількість пролонгацій за умови сплати накопичених відсотків;
  – надійний захист особистої інформації.