Кредит від Credit7

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,71
Loading...

від 0,01% в день

Сумадо 20000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 30 днів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 20000 грн
 • До 30 днів
 • Оформлення за 15 хвилин

2 1 1 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 211 заяв з 225

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • Credit7 – відносно молода, але вже досить відома в Україні організація, що спеціалізується на видачі позик онлайн. Розглянемо її умови.

  Так, клієнтом може стати повнолітній громадянин України не старше 65 років, що має в наявності паспорт і ІПН, а також банківську картку і активний номер телефону. Будь-яких документів, які б підтверджували дохід позичальника, в Credit7 не вимагають.

  Взяти в борг можна від 600 гривень до 10 тисяч на термін від 5 до 30 днів. Розмір ставки при першому зверненні – 0,01%, в подальшому вона становить 1,9% в день. Також можна заощадити, скориставшись знижковими промокодами, їх Credit7 поширює розсилкою на електронну пошту, в соцмережах і на профільних сайтах.

  Процес оформлення заявки класичний: в особистому кабінеті на сайті заповнюється анкета позичальника, прив’язується банківська картка і дані йдуть в обробку. Рішення винесуть за 10-15 хвилин в робочий час (з 9.00 до 21.00 по буднях, з 9.00 до 19.00 у вихідні дні).

  Погасити позику можна багатьма способами: в особистому кабінеті на сайті Credit7, в інтернет-банкінгу «Приват24», в платіжних терміналах і касах банків. У разі прострочення на четвертий день невиконання зобов’язань накладається штраф у розмірі 3,75% від тіла кредиту, з п’ятого дня, крім ставки за договором, нараховується пеня в розмірі 1,1% від тіла. Щоб цього уникнути, позику можна пролонгувати, сплативши відсотки, що набігли. Втім, компанія Credit7 дотримується вимог українського законодавства, згідно з якими штрафні санкції на час дії карантину у зв’язку з поширенням коронавируса на позичальників не накладаються.

 • Кредит на картку від Moneyveo

  До 17000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Credit7

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Слон Кредит

  Кредит на картку від Slon Credit

  До 40000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  mybiz

  Кредит на картку від MyBiz

  До 3000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,83
  Loading...

  Обслуговування

 • Credit7 – сервіс видачі онлайн-позик, головними перевагами якого є доступність, надійність і оперативність. Розглянемо, на яких умовах тут можна оформити кредит.

  Клієнтами компанії можуть стати особи віком від 18 до 65 років, які мають на руках паспорт і ІПН, картку будь-якого українського банку і активний номер мобільного телефону. Інших факторів, які відіграють роль в ухваленні рішення, немає – неважливі ні соціальний статус позичальника, ні його кредитна історія.

  Розраховувати можна на суму від 600 до 10 тисяч гривень на термін 5-30 днів. Для нових клієнтів позика безвідсоткова, тим же, хто вирішить повторно скористатися послугами Credit7, налічуватиметься щоденна ставка в розмірі 1,9%. Втім, її можна знизити, скориставшись зниженими промокодом, які компанія активно поширює.

  Оформити позику просто: після реєстрації на сайті, необхідно заповнити в особистому кабінеті анкету позичальника, потім прив’язати картку банку і, натиснувши «відправити заяву», очікувати рішення від кредитного інспектора, який дасть відповідь протягом 10-15 хвилин в робочий час офісу (з 9.00 до 21.00 по буднях, з 9.00 до 19.00 у вихідні дні).

  Погасити займ можна як карткою (в особистому кабінеті на сайті, в «Приват24»), так і готівкою (платіжні термінали, каси банків). Якщо у клієнта виникають труднощі з оплатою, кредит можна пролонгувати, сплативши відсотки, що набігли.

  В даний момент, у зв’язку зі змінами в законодавстві, пов’язаними з карантином, до недбайливих позичальників не застосовуються штрафні санкції. Але після закінчення пандемії Credit7 буде обходитися з боржниками в такий спосіб: на четвертий день прострочення на тіло позики буде накладатися штраф у розмірі 3,75%, а з п’ятого -ежедневно нараховуватися пеня в розмірі 1,1%.