Кредит від «БізнесПозика»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,17
Loading...

від 1,05% в день

Сумадо 100000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін кредитудо 16 тижнів

Вимоги до позичальника

 • Заповнити анкету на сайті

Які потрібні документи?

Тільки паспорт. Гроші приходять на картку будь-якого банку України

Умови

 • До 100000 грн
 • До 16 тижнів
 • Оформлення за 15 хвилин

1 7 0 осіб

Вже отримали кредит!

Схвалено 170 заяв з 193

 • Опис кредитної програми
 • Інші кредити
 • Відгуки
 • Про компанію
 • «БізнесПозика» (BIZPOZIKA) – компанія, що спеціалізується на видачі онлайн-позик підприємцям на будь-які цілі, пов’язані зі справою, яка приносить їм дохід. При цьому об’ємного пакета документів для отримання кредиту не потрібно.

  Клієнтами «БізнесПозикі» можуть стати не тільки громадяни України, а й іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в нашій країні. Головне – бути повнолітнім, мати паспорт та ІПН (фізособам-підприємцям документи, що стосуються бізнес-діяльності, надавати не обов’язково, але це може збільшити шанси на позитивне рішення), банківську картку і мобільний телефон.

  Запозичити у компанії можна суму від 5 тисяч до 100 тисяч гривень на термін 8-16 тижнів (періодичність платежів можна вибрати – або щотижня, або раз на два тижні). Розмір ставки залежить від суми і терміну і знаходиться в діапазоні 1,048-1,628% в день.

  Оформити позику можна двома способами – по телефону і онлайн на сайті «БізнесПозикі». У першому випадку необхідно продиктувати менеджеру паспортні дані і назвати бажану суму. Заяву розглянуть протягом робочого дня (по буднях з 10.00 до 19.00), якщо рішення позитивне – з оригіналами документів необхідно під’їхати в офіс. У другому випадку анкета позичальника заповнюється безпосередньо на сайті, там же прив’язується картка, на яку кошти, в разі схвалення, зараховуються моментально.

  Оплачувати кредит можна на сайті компанії, а також в касах банків. У разі виходу на прострочення ставка зростає до 3,65% в день.

  «БізнесПозика» регулярно проводить акції та розіграші цінних призів. Вся інформація міститься на офіційному сайті.

 • Кредит від Credit7

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Money4you

  До 12000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Грошi на картку вiд “UltraCash”

  Кредит до 10 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Оформлення кредиту за 20 хв

  Кредит від Credit1

  До 25000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,15
  Loading...

  Обслуговування

 • Компанія «БізнесПозика» (BIZPOZIKA) надає вагому допомогу підприємцям України, видаючи їм онлайн-позики на розвиток своєї справи. Сервіс вигідно відрізняє те, що для подачі заяви не потрібно збирати пакет документів і надавати заставу.

  Так, клієнтами можуть стати і громадяни нашої країни, і ті, хто має посвідку на постійне проживання в ній. З документів потрібні лише паспорт та ІПН – інші папери, які відносяться до бізнес-діяльності, можна надати за бажанням. Також для зарахування коштів необхідна банківська картка, а для оформлення позики – активний номер мобільного телефону.

  Доступна сума кредиту – 5-100 тисяч гривень на термін від 8 до 16 тижнів (платежі можна здійснювати або раз в сім днів, або два рази на місяць), ставка – від 1,048% до 1,628% на добу в залежності від суми та тривалості позики.

  Оформити позику можна:
  – по телефону – продиктувати оператору паспортні дані, дочекатися прийняття рішення в робочий час компанії (по буднях з 10.00 до 19.00), якщо воно позитивне – під’їхати з оригіналами документів до столичного офісу «БізнесПозикі» і підписати договір, кошти надходять на картку;
  – онлайн на сайті – заповнюється заявка в особистому кабінеті, прив’язується картка банку, після прийняття рішення клієнт ставить електронний підпис під договором і гроші надходять йому на рахунок.

  Погашати позику можна на сайті «БізнесПозикі» і за реквізитами в касах банків. Якщо порушити свої боргові зобов’язання, денна ставка зросте до 3,65% в день.