«Юніон Стандард Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: м. Одеса, вул. Гімназійська, 21

Телефони: +38 (048) 232-09-81

Присутність в регіонах: представлений в 12-ти регіонах

Сайт банку: www.unionstandardbank.com

 • Офіс «Юніон Стандард Банку» Публічне АТ «Юніон Стандард Банк» було засновано влітку 1994 р. в місті Дніпропетровську і відтоді кілька разів перейменовувалося. До весни 1997-го це був банк «Відергебурт», а потім став носити назву «Технобанк». За неперевіреними даними в 2002 р. фінансове становище банківської установи стало погіршуватися, в результаті чого в 2004 р. банк був викуплений холдингом «Енерго-Міг». Навесні того року вітчизняний Нацбанк позбавив «Технобанк» ліцензії, але потім повернув її після запевнень нових господарів останнього про погашення всіх боргів кредитної організації.

  Навесні 2004 р. банківська установа в черговий раз перейменовується – цього разу в закрите АТ «Фінансовий Союз Банк», а сам банк поступово виходить з кризової ситуації. У 2010 році внаслідок змін в керівництві банку, кредитна організація була перейменована в публічне АТ «Катеринославський Комерційний Банк». А вже в 2013 р. (після чергових змін серед засновників банку) банківська установа обзавелася своїм нинішнім найменуванням «Юніон Стандард Банк» і дещо змінила концепцію свого розвитку.

  За інформацією на початок 2013 р. публічне АТ «Юніон Стандард Банк» було представлено в регіонах 437 відділеннями і двома філіями по всій країні. Кредитна організація належить до четвертої групи за величиною сукупної активної бази з чотирьох згідно ранжиру вітчизняного Нацбанку і знаходиться на 118-й сходинці в переліку всіх вітчизняних банківських установ.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Юніон Стандард Банк» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 664 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 370 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 294,5 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 247,5 мільйонів гривень.

  За наявною інформацією серед власників акцій публічного АТ «Юніон Стандард Банк» не спостерігаються акціонери, які володіють великими частками в капіталі банку.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Юніон Стандард Банк» займає Е. Н. Дзюба. Також в цей орган входять Димитрієв І. В. та Іскізаров А. Н.

  Головою правління банківської установи є К. Ващенко. Також в цей орган входять А. Козюк і С. Назаренко.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Юніон Стандард Банк»

Кредитні картки від «Юніон Стандард Банк»