“Євро Гроші”

 • О компанії
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,20
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Хорива, 1-А;

Телефони: (044)228-42-82

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: http://www.eurogroshi.com.ua

 • «Євро Гроші» з’явилася наприкінці 2015 року. Компанія отримує прямі інвестиції від установи «Європейська кредитна група» і не зовсім не дивно, що якість обслуговування в неї знаходиться дійсно на європейському рівні.

  Оформити позику у «Євро Грошах» можна на термін до 30 днів на суму від 1 тисячі до 0 тисяч гривень. Відсоткова ставка розраховується для кожного позичальника індивідуально, але варіюється в межах від 1,4% до 2% добових. Взагалі, в компанії постійно удосконалюють сервіс та кредитні продукти, так що найближчим часом чекаємо на якесь оновлення.

  Клієнтом компанії може стати громадянин України віком від 21 до 60 років, що має постійну реєстрацію за місцем проживання, основні документи та банківську карту. Для оформлення позики, після реєстрації особистого кабінету, треба заповнити анкету, внісши в неї свої дані, веріфікувати карту та протягом 15-20 хвилин чекати на рішення.

  «Євро Гроші» не відрізняється особливою перебірливістю і схвалює більшість заявок. Але якщо ви маєте прострочення в інших банках чи МФО, або допустили помилки при внесенні власних даних – вашу заявку буде відхилено.

  Якщо ви розумієте, що не можете своєчасно закрити борг, варто скористатися послугою пролонгації позики. Вона безкоштовна – треба лише виплатити накопичені відсотки. Подовжується кредит на 30 днів, але ж цю процедуру можна повторювати необмежену кількість разів.

  Компанія активно поширює промокоди, які дають знижку на позику – розсилає постійним клієнтам на електронну пошту, дарить за дострокове погашення, також їх можна придбати на сайтах, що продають купони на знижку.

 • № 1 Зеленський

  25.07.2019

  Вважаю, що наразі є й більш привабливі пропозиції, аніж у Євро Грошей. Про те про саму компанію та обслуговування я не можу нічого дурного сказати – воно дійсно європейське: анкета невелика і заповнюється швидко, розглядають протягом 10 хвилин, вимоги не завищені.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,20
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Євро Гроші”

Інщі компанії: