ЄБРР виділить кредитні кошти «Укрпошті»

ЄБРР, Укрпошта, кредит
29 Липня 2020, 12:17

Європейський банк реконструкції і розвитку готовий виділити кредитні кошти українському поштовому оператору для модернізації обладнання.

Так, загальна сума кредиту може скласти до 53 мільйонів євро. З них 23 мільйони першого траншу підуть на закупівлю поштових фургонів і обладнання до них – вони будуть обслуговувати населення в сільській місцевості. Другий транш на суму в 30 мільйонів євро буде спрямовано на модернізацію сортувальних центрів у Києві, Львові та Одесі і на розвиток регіональної мережі сортувальних складів, пов’язаних між собою.

Загалом, вартість проекту, який має намір реалізувати «Укрпошта», становить 102 мільйони євро. Крім 53 мільйонів від ЄБРР, 30 млн євро дасть Європейський інвестиційний банк, а решту в 19 мільйонів виділить сама «Укрпошта».

Раніше повідомлялося, що «Укрпошта» в поточному році має намір реалізувати проекти «Сільське відділення» і «Логістична мережа», для чого візьме кредит в 1,722 мільярда гривень у ЄБРР, проте в поточному році відсотки по ньому не виплачуватиме за умовами угоди.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Додати коментар