Як швидко взяти кредит онлайн?

18 Грудня 2014, 04:50

У людей, що бажають взяти кредит зараз немає часу ходити по банкам: стояти в чергах, дізнаватися умови, відсоткові ставки, здавати купу документів і подавати заявку на кредит. У сучасному світі на перший план все більше виступає онлайн кредитування. В Україні воно ще менш поширене, ніж в інших країнах, однак і у нас уже можливо швидко отримати кредит онлайн навіть не виходячи з дому.

В половині чи більше випадків кредитування у банках Вам все ж прийдеться йти в банк, але не для того, щоб оббивати пороги по кілька разів, а власне для підписання кредитного договору та отримання грошей. Як правило, якщо Ви заповнюєте заявку на кредит онлайн на сайті, Вам буде достатньо всього одного візиту в банк.

Взяти кредит онлайн

Які банки сьогодні пропонують швидкі кредити онлайн?

Сьогодні впевнено себе почувають в інтернеті і дозволяють заповнити онлайн заявку на кредит такі банки:

— «Альфа Банк»

— «Ідея Банк»

— «Банк Михайлівський»

— «ПриватБанк»

— «ОТП Банк»

Кількість банків, які підключають послугу онлайн кредитування постійно зростає. На нашому сайті Ви можете виявити ті банки, які без зайвих проблем дозволяють швидко взяти кредит онлайн.

І все ж хоча банки і є самим надійним і звичним джерелом кредитування для населення, все більшої популярності набирають так звані мікрофінансові організації. Перевага таких організацій – це в більшості своїй моментальне отримання кредиту онлайн.

Якщо банки пропонують своїм клієнтам укладати договори, вимагають наявність декількох документів, то фінансові організації часто обмежуються лише даними паспорта, ідентифікаційного коду або навіть простий кредитної картки.
Перевага фінансових організацій перед банками очевидні – якщо Вам потрібно отримати гроші максимально швидко і не виходячи з будинку або офісу – прямо на карту, або навіть за допомогою кур’єра, який принесе Вам гроші особисто в руки – це без сумніву відмінний вибір. Однак пам’ятайте, що за сервіс необхідно платити. В даному випадку Ви платите за це підвищеною відсотковою ставкою, яка може перевершувати банківську в 2 або більше разів.

Ми можемо порекомендувати Вам співпрацю з наступними перевіреними фінансовими організаціями:

— «Кредит Маркет»

— «MoneyVeo»

— «Твої Гроші»

— «Кредит 365»

Взяти кредит за допомогою будь-якої з цих організацій просто, швидко і комфортно. Вибирайте виходячи з процентних ставок і необхідної суми кредитування.

Також не можна не згадати ще один вид фінансових компаній України – це фінансові організації, які дозволяють взяти кредит у банку на більш вигідних умовах, підібрати банк для кредитування саме під Ваші запити а також в деяких випадках допомагають вирішити такі проблеми, коли банки відмовляються видавати Вам кредит ,

Серед перевірених фінансових організацій, які допомагають взяти кредит в різних банках ми рекомендуємо такі:

— Компанія «Фінлайн»

— Компанія «Таргет Фінанс»

Вибираючи банк або фінансову організацію для кредиту завжди будьте уважні: читайте умови кредитування, особливо підписуючи кредитний договір. Взяти кредит онлайн в Україні сьогодні просто. Дана послуга користується все більшим і більшим попитом серед населення і в майбутньому безумовно якщо не витіснить звичайне кредитування, то як мінімум, сильно потіснить.

Oдин відгук

Аліна Соколова

У банках ти дуже швидко кредит не отримаєш – потрібно чекати від 2-3 годин до однієї доби. Всі ті заявки онлайн на їх сайтах – фікція, все оформлення і розглядання заявки відбувається тільки у офісі. Також й не всі МФО відразу розглядають та гроші зараховують. Лише декілька МФО, в яких є автоматичний скорінг, розглядають заявку за лічені хвилини, в інших треба хвилин 15-20 чекати.

Додати коментар