Як отримати кредит з невеликою зарплатнею

мало грошей

Не надто сприятлива економічна ситуація сьогодні привчила всіх економити. Ми витрачаємо кошти лише на найнеобхідніше, постійно відкладаючи купівлю дорожчих речей до кращих часів. Але бувають ситуації, коли чекати ніколи: зламався холодильник, потрібно замінити сантехніку… Рятівною соломинкою часто може стати позика. Однак банки сьогодні дуже обережні. Кількість невиплачених кредитів зростає з кожним днем, і це змушує їх перестраховуватися. Тож якщо заробітна плата у вас невисока, отримати позитивне рішення щодо вашої заяви буде не так легко.

Вам можуть знадобитися:

  • анкета-заява;
  • паспорт або посвідчення водія;
  • ідентифікаційний код;
  • поручителі;
  • довідка про доходи;
  • договір застави.

Ось основні способи досягнути мети.

Спосіб 1. Оформіть заяву на невелику суму в будь-якому банку, де діє кредитна програма з низькою відсотковою ставкою. Можливо, всіх перелічених документів у вас не вимагатимуть. Якщо йдеться про малі суми, найчастіше достатньо паспорта або водійського посвідчення та ідентифікаційного номера. Зразу ж відмітимо: краще не ризикувати і не надавати неправдиву інформацію. Навіть якщо довідка про заробітну плату не потрібна, в анкеті-заяві треба вказувати ваш дохід, і ці дані банк обов’язково перевірить. В багатьох українських банках без довідки про доходи ви зможете отримати до 20 тис. грн, трохи більше вам видадуть в приватних кредитних організаціях (до 30 тис. грн). Ви зможете обрати також мінімальний щомісячний платіж. Щоправда, виплата позики затягнеться в цьому випадку надовго.

Спосіб 2. Отримати в кредит значну суму можна, якщо поряд з офіційною мінімальною зарплатнею ви отримуєте основну частину «в конверті». В банку від вас вимагатимуть довідку з місця роботи, яка підтверджує стаж, і довідку про доходи. Інколи банки надають свою форму довідки, в якій працедавець без проблем може вказати ваш реальний дохід. Але якщо потрібна довідка за офіційною формою, реальну зарплату працедавець в ній не вкаже, адже він не платить за неї податки, а це кримінальний злочин.

Спосіб 3. Якщо від вас все ж вимагають довідку офіційної форми, а сума потрібна велика, допоможуть поручителі. Потрібно буде привести двох людей з високим рівнем офіційних доходів.

Спосіб 4. Без зайвих запитань банківські установи дають позики під заставу цінного майна. Вони не вважають цю операцію ризиковою, бо позичена сума в такому разі надійно забезпечена.

Спосіб 5. Підійде, якщо ви раніше брали кредит і виплачували всі внески вчасно. В такому разі можете сміливо вказувати будь-яку суму – банк все одно розглядає кожен випадок індивідуально, і якщо ви добросовісний клієнт, швидше за все, вам не відмовлять.

4 Травня 2017, 08:00

Oдин відгук

Катерина Тесленко

Під заставу легше за все отримати. Або ж, якщо потрібна невелика сума, можна звернутися до МФО. Звісно, відсоток буде доволі великий, але ж якщо гроші потрібні на термін до тижня, це цілком виправдано.

Додати коментар