«ВТБ Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
Loading...

Головне управління: 01004, Україна, Київська область, Київ, б-р Шевченко/ вул. Пушкінська, 8/26

Телефони: 0 800 507-760, (044) 590-46-93

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.vtb.com.ua

 • Фото відділення банку "ВТБ"«ВТБ Банк» пройшов процедуру реєстрації як банківської установи з іноземними інвестиціями – закрите АТ «Внєшторгбанк» (Україна). Усі акції кредитної організації були власністю банківського холдингу ВТБ у Росії. У 2007-му році відбулося злиття банківської установи з ще однією вітчизняною власністю російського холдингу – банком «Мрія», придбаного росіянами на початку 2006-го року. Назва кредитної організації в 2010-му змінили на публічне АТ «ВТБ Банк».

  На сьогоднішній день «ВТБ Банк» знаходиться в числі українських кредитно-фінансових установ з найбільшою динамікою розвитку. За наданою Нацбанком інформацією на середину 2013-го року у групі найбільших банків ВТБ знаходиться на восьмій сходинці за величиною статутного капіталу, на сьомій сходинці за величиною кредитного портфелю юридичних осіб і на одинадцятий сходинці за величиною бази активів.

  На сьогоднішній день ця працююча за всіма світовими стандартами кредитна організація налічує близько 125 пунктів продажів тотально охоплюючи всі регіони України.

  «ВТБ Банк» більшою мірою обслуговує свою солідну корпоративну клієнтуру, не забуваючи також і про приватних клієнтів і підприємців середньої і малої ламки.

  За інформацією станом на середину 2013-го р. сукупні активи «ВТБ Банку» перевищували 29,5 мільярдів гривень, сукупні зобов’язання досягли позначки в більш ніж 20 млрд. 880 мільйонів гривень, власний капітал склав близько 3 млрд. 640 мільйонів гривень, а статутний капітал – понад 5 млрд. 400 мільйонів гривень.

  Власником пакету акцій кредитної організації в кількості 99,97% є російський «Банк ВТБ», що входить до ТОП-500 найбільших світових компаній.

  Наглядову раду «ВТБ Банку» очолює Костін А. Л., його заступники – Соловйов Ю. А., Пучков А. С., Руденко Д. В., Титов В. Н., Г. Моос і Петеліна Є. В.

  Пост голови правління банківської установи займає Вайсман К. М., його перший заступник – Фішер В. В. Інші заступники – Суганяка Н. В., Беззуб А. А. і Кравець А. Н. Також в правління входять Туровцева І. Г. і Василець Н. Е.

 • № 1 Олексій

  14.07.2014

  Не спонсуйте російських найманців!!! НЕ користуйтеся послугами цього банку!!!!!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «ВТБ Банк»

Кредитні картки від «ВТБ Банк»