«ВіЕйБі Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 04119, м. Київ, вул. Зоологічна, 5

Телефони: 0 800 300-830

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.vab.ua

 • Фото філіалу "VAB банку"«ВіЕйБі Банк» почав свою діяльність у 1992 році в українській столиці. Протягом довгого часу (з 1995 року) банк перебував під контролем вітчизняного бізнесмена С. Максимова. Кредитна організація стрімко розвивалася, ведучи активну діяльність з кредитування афілійованих структур. З цієї причини, як кажуть фахівці, «ВіЕйБі Банк» став гостро потребувати додаткових фінансових вливань, які були отримані від Українського Нацбанку восени 2009-го.

  У кризовій ситуації, крім Нацбанку, банківська установа підтримувалося також і ізраїльсько-нідерландським фондом Kardan NV (за допомогою своєї «доньки»), який станом на 2010 рік, з урахуванням декількох актів рефінансування банку, контролював майже 84% акцій останнього. Цей пакет в 2011 році був проданий групі інвесторів, яких представляв інвестиційний банк “Трійка Діалог” з Росії. Інформація щодо того, хто є реальним вигодонабувачем “ВіЕйБі Банку”, надходить дуже суперечлива.

  На сьогоднішній день, на думку деяких джерел, основним бенефіціаром кредитної організації можна назвати солідного бізнесмена, господаря великого аграрного холдингу «Авангард» (одне з найприбутковіших підприємств в нашій країні) О. Бахматюка. Видання «Фокус» у 2011-му опублікувало інформацію про те, що особистий статок цієї людини трохи перевищує мільярд доларів. А всього за рік до цього цей показник був 233 мільйони доларів.

  У 2010 році «ВіЕйБі Банк» здійснив дострокове повернення вливань Нацбанку, а в 2011 році зробив погашення облігацій від 2008 року. В результаті чого банк повною мірою розрахувався з внутрішніми кредиторами.

  Засновники кредитної організації збиралися вивчити можливість додаткових вливань в статутний капітал банківської установи за допомогою спеціального випуску акцій з нинішнім номіналом за допомогою додаткових внесків. Остаточне рішення з цього питання ухвалювалося на позачергових зборах власників акцій банку наприкінці 2013 року. Передбачуване нарощування статутного фонду буде вже друге за рік. У вересні 2013-го кредитна організація збільшила свій статутний капітал майже на 30% або на 700 мільйонів гривень. Всі необхідні зміни до статуту банківської установи пройшли підтвердження в НБУ. Після чого частка ключового бенефіціара “ВіЕйБі Банку” – кіпрського офшору Quickcom Limited, що належить О. Бахматюку, досягла показника майже в 87% акцій.

  Офіс "VAB банку"«ВіЕйБі Банк» здійснює свою діяльність на основі ліцензії номер 35 від 10 жовтня 2011 року, отриманої від НБУ, і входить до складу фонду страхування приватних внесків.

  За інформацією Українського Нацбанку станом на перше півріччя 2013 р. кредитна організація була 18-ю в Україні за величиною загальною активною бази – близько 16 млрд. 200 мільйонів гривень. Статутний капітал досяг позначки трохи більше, ніж три мільярди гривень. «ВіЕйБі Банк» є членом загальної мережі банкоматів «Атмосфера», що нараховує понад чотири тисячі пристроїв по всій країні.

  За даними за перші дев’ять місяців 2013 року сукупні зобов’язання “ВіЕйБі Банку” досягли показника в більш ніж 14 мільярдів 300 мільйонів гривень, а власний капітал склав близько 1 млрд. 900 мільйонів гривень.

  Наглядову раду кредитної організації очолює Н. Василюк. Також до ради входять Л. Голубовський та І. Мельник.

 • № 1 Иван

  16.09.2014

  Добрый вечер, товарищи по несчастью-вкладчики ВАБ банка!
  Вчерашний (15.09.2014 года) митинг вкладчиков банка по улице Щорса как я понимаю ни к чему снова не привел. Ну выслушали мы снова трепетные заверения Дениса МАльце, что “все будет хорошо”, но дикаких реальных действий снова нет. Каждое собрание под стенами банка снова не приводит к сдвигам в сторону благополучия вкладчиков. Давайте объединяся и действовать более юридически грамотно.
  А ведь 18.09.2014, заканчиваются две недели, которые НБУ дал ВАБ банку для урегулирования ситуации с митингующими вкладчиками, которые собрались на акцию протеста под стенами НБУ, справедливо требующие свои собственные деньги!

  Відповісти

  № 2 Валентин

  14.07.2014

  Був у мене там депозит. Задовбався поки повернув кошти! Не кладіть гроші у цей банк!!!!!!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «ВіЕйБі Банк»

Кредитні картки від «ВіЕйБі Банк»