VeroCash

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
Loading...

Головне управління: м. Київ вул. Оболонська набережна 15, корпус 4

Телефони: +380 67 338 65 38 +380 800 606 100

Присутність в регіонах: представлено по всій Україні

Сайт компанії: https://verocash.com.ua

 • VeroCash – компанія, яка четвертий рік працює на ринку фінпослуг України. Можливо, вона знаходиться дещо в тіні лідерів цього самого ринку, але зовсім не заслужено – умови у VeroCash досить привабливі і зараз ви в цьому переконаєтеся.

  Українці, яким вже виповнилося 18, мають на руках дійсний паспорт/ID-карту і ІПН, можуть розраховувати на суму від 500 до 3,5 тисячі гривень при першому зверненні і до 7 тисяч – при наступних. Для новачків позика безвідсоткова, а в подальшому ставка становить 1,65% в день. Термін – до 8 днів (перша позика) і 8-30 днів (друга і наступна). Також є пропозиція довгострокового кредиту – від 3,5 тисячі до 20 тисяч гривень на термін 2-9 місяців.

  Для оформлення заяви необхідно заповнити анкету в особистому кабінеті позичальника на сайті компанії, прив’язати свою банківську картку, на яку прийдуть кошти, і дочекатися рішення від скорингової системи, яка виносить вердикт за кілька хвилин в автоматичному режимі цілодобово.

  Якщо у позичальника виникли труднощі з погашенням позики, він може здійснити пролонгацію, сплативши накопичилися відсотки. Робити це можна до 12 разів на термін до 30 днів.

  Підсумовуючи, виділимо позитивні сторони компанії Vero Cash:

  – лояльні вимоги до позичальника;
  – інтуїтивно зрозумілий сайт, зручна форма заповнення заяви;
  – прийняття рішень по заяві в режимі 24/7;
  – високий відсоток схвалення.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від VeroCash