«Вернум Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 02094, Україна, Київ, пр-т Юрія Гагаріна, 17-В

Телефони: (044) 291-11-78

Присутність в регіонах: представлений в 3-х регіонах

Сайт банку: www.vernumbank.com

 • Фото філіалу "Вернум Банку"Публічне АТ «Вернум Банк» було засноване в українській столиці в 2009 р. під назвою «Діапазон-Максимум Банк». Зараз це багатопрофільна банківська установа, яка веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 251 від 17 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 204 від 16 червня 2009 р.

  Свою же теперішню назву кредитна організація отримала влітку 2013 р.

  Публічне АТ «Вернум Банк» в регіонах представлено своїми сімферопольським, донецьким, полтавським, луганським і чотирма столичними відділеннями.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Вернум Банк» на початок 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 447 млн. ??гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 331 мільйона гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні близько 116 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 110 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ «Вернум Банк» виступають компанія «Люкс-Інфо», що володіє безпосередньо 99,97 відсотками акцій, і Н. Н. Ігнатченко, який володіє опосередковано усіма акціями кредитної організації.

  Пост голови наглядової ради публічного АТ «Вернум Банк» займає Ігнатченко Н. Н. Також до цього органу входять Мартиновський О. Г. та Федотов С. В.

  Головою правління банківської установи є Тихомиров А. В., його заступники – Якубчик А. Г. та Євтушенко С. А.

 • № 1 Иван

  13.09.2014

  На офіційному сайті даного банку написано, що видають валютні кредити, зателефонував на гарячу лінію-перевірити, чи це дійсно так – оператор нічого конкретного не відповіла, декілька разів підкресливши, що зрадіють, побачивши мене у банку. Але ж не отримав жодної зрозумілої відповіді! Ще б ЛНП навчали своїх телефоністок! Не поїхав-не маю часу на витрату часу!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Вернум Банк»

Кредитні картки від «Вернум Банк»