“Вебмані” заборонили в Україні

Webmoney заборонено в Україні
26 Травня 2018, 01:39

Як повідомляє прес-служба президента України Петра Порошенка, указ про блокування електронної платіжної системи Webmoney в Україні був опублікований ще 14 травня, проте чомусь все ЗМІ схаменулися лише 24 травня, при цьому сайт Webmoney.ua став недоступний саме 24 травня.

Власники компанії «Вебмані Україна» спочатку прокоментували ситуацію як неадекватну, і повідомили, що вже готують претензію разом зі своїми юристами.

Весь день 24 травня сайт українського представництва «Вебмані» був недоступний, ближче до ночі робота сайту була відновлена, проте операції з валютою WMU (гривня) стали недоступні.

Однак, зараз все ще можливо вивести гривню з даної системи або поміняти на інші валюти, а система представілена в Росії і світі і іншими валютами, такими як WMR (рубль), WMZ (долар), WME (євро) і іншими.

В указі президента значиться також, що оператори стільникового зв’язку і інтернет провайдери повинні заблокувати доступ українців до даної платіжної системи. В цілому санкції мають на увазі блокування активів компанії а також неможливість роботи в Україні терміном на 3 роки.

Втім, як прокоментували ситуацію з головного офісу Webmoney: «Користувачі з України продовжать гарантовано обслуговуватися в колишньому режимі за всіма типами гаманців, крім гривні.»

Отже, переживати варто тільки тим користувачам системи, які мають досить великі активи, що зберігаються саме в валюті WMU (гривня). У будь-якому випадку, хоч зараз і курс в обмінниках досить великий, поміняти гривню і вивести (у вигляді іншої валюти, наприклад долара) все ж можливо.

Подивитися курс і обміняти Webmoney на гривню (Приват-24) або інші валюти Ви завжди можете за допомогою моніторингу обмінних сервісів і білого списку обмінників: обмін Webmoney на Приват 24 UAH.

Додати коментар