“Ваша Готiвочка”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 0,00
Loading...

Головне управління: 57214, Миколаївська область, Вітовський район, село Мішково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімната 1

Телефони: 0(800) 500-660; (067) 641-77-77; (095) 277-75-73

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://vashagotivochka.ua

 • «Ваша Готівочка» створена у 2012. Тоді вона базувалася у Миколаєві і видавала позики виключно готівкою. В наступні декілька років компанія почала розширюватися і відкривати свої відділення у інших областях Східної України. Починаючи з 2016 року надає кошти й на банківську карту онлайн.

  Взяти позику можна на термін до 16 днів у межах від 200 до 7 тисяч гривень – «Ваша Готівочка» за допомогою спеціальних алгоритмів сама встановлює суму до видачі. Перша позика в компанії безкоштовна, наступні обкладаються відсотковою ставкою в 2%.

  Щоб отримати кошти, треба відповідати певним умовам: бути повнолітнім, мати постійну реєстрацію за місцем проживання, паспорт, податковий номер та карту банку. Надалі у особистому кабінеті на сайті заповнюється анкета, де треба вказати дані про себе та веріфікувати карту. Важно – двом контактним особам, яких треба вказати, обов’язково будуть дзвонити, без цього кредит не нададуть.

  У випадку прострочення накладається штраф у розмірі 100 гривень, а відсоткова ставка збільшується до 2,5% на добу. Через певний час борг заморожується і передається до колекторів або суду.

  Якщо ми згадали про колекторів – слід розказати і про роботу «Вашої Готівочки» з боржниками. В 2018 року компанія змінила власника, який вирішив проводити зовсім іншу політику відносно проблемної заборгованості. Працівники служби безпеки начали активно продзвонювати й приїжджати додому навіть до тих боржників, у яких закінчувався 3-річний термін давності по договору і про яких начебто забули.

 • № 1 Цахем

  18.09.2019

  Раніше це була така собі містечкова МФО, яка переважно готівкою позики надавала. І підхід до видачі та до клієнта в неї був специфічний – перевіряли ретельно, телефонували контактним особам. Як в них нові власники з’явились – стало набагато краще, хоча й не без нюансів – відсоткова ставка, як на мене, висока.

  Відповісти

  № 2 Влада

  07.09.2019

  Скоротили з роботи, в мене дитина… треба було якось пережити пару тижнів, поки нову роботу не знайду. Вирішила спробувати Готівочку – бачила рекламу. Брала не дуже велику суму і на відсотки мене було байдуже – думаю, ви розумієте. Оформила все доволі швидко, протягом півгодини. Слава Богу, погасила своєчасно, тому можу лише тільки подякувати Готівочці.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 0,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Ваша Готiвочка”