«Універсал Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 04114, Київ, вул. Автозаводська, 54/19

Телефони: 0 800 300-200, (044) 391-57-77

Присутність в регіонах: представлений в 23-х регіонах

Сайт банку: universalbank.com.ua

 • Фото «Універсал Банку» «Універсал Банк» пройшов процедуру реєстрації під своєю початковою назвою відкрите АТ «Банк Універсальний» в місті Львів у 1994 р. Кредитна організація спеціалізувалася на роботі з юрособами та приватними клієнтами, а в 2005-му вийшла на лідируючі позиції в регіоні в сегменті автомобільного кредитування. Банк був членом холдингу «Галнафтогаз», потім (у 2006 р.) всі акції кредитно-фінансової установи були викуплені у їх власників транснаціональним холдингом European Financial Group, в результаті чого банк отримав свою нинішню назву, а його штаб-квартира переїхала в українську столицю.

  European Financial Group представляє собою транснаціональний фінансовий холдинг, який управляється European Financial Group EFG SA з Люксембурга. Цей холдинг складається з двох базових частин зі своїм окремим менеджментом та географічної приналежністю. У Групі працює в цілому близько 23 тисяч співробітників, мережа філій холдингу налічує понад 1600 пунктів продажу в 40 різних державах. Згідно з інформацією видання The Banker у 2010 р. люксембурзький підрозділ EFG знаходився на 114-й сходинці за розміром активної бази (141,5 мільярдів доларів) і на 118-й сходинці за розміром капіталу (8,5 мільярдів доларів) у всьому світі. Швейцарська EFG International AG займається управлінськими послугами приватного капіталу (головний офіс у Цюріху). Грецький Eurobank EFG являє собою один з найбільших кредитно-фінансових холдингів своєї країни, надаючи повний спектр банківських продуктів, в який входять послуги зі страхування, управління фінансами та ін. Представництва цього холдингу окрім Греції є на Сході і Південному Сході Європи, в англійській столиці та Люксембурзі.

  Публічне АТ «Універсал Банк» займається своєю діяльністю на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 92 від 10 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  За інформацією на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи «Універсал Банку» перевищили 6 млрд. 720 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевалили за позначку в 6 млрд. 100 мільйонів гривень, власний капітал склав понад 620 мільйонів гривень, а статутний капітал – близько 1 млрд. 162 мільйонів гривень.

  Наглядову раду кредитної установи очолює С. А. Стратонов.

  Пост глави правління «Універсал Банку» займає М. Папаніколаоу, його заступники – Фотіос С., Волох І. О. і Гороховських Р. Ю.

 • № 1 Дмитро

  07.09.2019

  Дуже довгий час вже користуюсь цим банком. Хороші умови по депозитам, кредиткою те ж активно користувався – питань нема. Але ж спочатку закрили єдине віділення у моєму місті, тепер аж в Дніпро доводиться їхати. А коли я нарешті доїжджаю, то стою у черзі з потенційних клієнтів Монобанку, які бажають цю картку отримати. Це мене дуже дратує!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Універсал Банк»

Кредитні картки від «Універсал Банк»