“UnexBank”

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,43
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Почайнинська, 38

Телефони: 0 800 500 686

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт банку: https://unexbank.ua

 • ПАТ “ЮНЕКС БАНК” – універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. C початку своєї діяльності банк активно співпрацював переважно з великими корпораціями в центральних і промислових регіонах країни. З 2011 року банк динамічно розвиває мережу відділень і надає повний спектр фінансових послуг корпоративному бізнесу, підприємцям, а також приватним клієнтам. В даний час офіси банку представлені в 13 регіонах Украіни.ПАО “ЮНЕКС БАНК” – банк нового покоління. Сьогодні, коли світ знаходиться в пошуку нових фінансових підходів, ми розвиваємося і впроваджуємо інновації. Ми віримо в успіх наших клієнтів і допомагаємо їм ставати фінансово сильніше, створюючи рішення для нового времені.ПАО “ЮНЕКС БАНК” є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 • № 1 Dastic

  15.09.2019

  Це невеликий банк зі своїми перевагами та недоліками. Ніколи не чекаєш в чергах – це плюс, а мінусом є те, що не завжди консультанти що у відділенні, що у телефонному режимі можуть компетентно відповісти на задані питання. Ну а у цілому все гаразд. Депозити віддають нормально.

  Відповісти

  № 2 Cirir

  02.08.2019

  Банк невеликий, але доволі надійний, маю в ньому депозит вже кілька років. Те, що банк кризу пережив, багато говорить. Бувають проблеми, що немає валюти у касі, наприклад, але ж це не так жахливо.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,43
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від “UnexBank”

Кредитні картки від “UnexBank”