“Ultracash”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,20
Loading...

Головне управління: 61072, м.Харків, вул.Тобольська, б.42 кімната 316

Телефони: 0 (800) 752-390

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://ultracash.com.ua

 • Компанія Ultracash надає українцям онлайн-позики вже декілька років і за цей час здобула собі позитивну репутацію і успішно конкурує з компаніями, працюючими більш тривалий час. Відгуки свідчать про надійність та професійність Ultracash.

  Оформити позику у компанії можна на термін до 30 днів. Для всіх категорій клієнтів діє стандартна відсоткова ставка – 1,76% на добу. При першому зверненні доступно від 500 до 3 тисяч гривень, надалі кредитний ліміт буде зростати на 1 тисячу і може досягнути 10 тисяч гривень.

  Ultracash також поширює промокоди, яки надають знижки на відсоткову ставку, та робить клієнтам акційні пропозиції, завдяки яким можна отримати позику на вигідних умовах.

  Щоб оформити позику, потрібно бути громадянином України віком від 20 років, маючим постійну реєстрацію за місцем проживання. Необхідні також паспорт та податковий номер, мобільний телефон та електронна пошта, банківська картка, на яку будуть зараховані кошти.  Надалі треба зареєструватися на сайті компанії, заповнити у особистому кабінеті анкету позичальника, прив’язати картку та чекати на рішення протягом 10-15 хвилин.

  Сплатити позику можна різними способами:

  • на сайті у особистому кабінеті карткою, яка прив’язана до нього;
  • у платіжних терміналах;
  • через портал «Мобільні гроші» (для абонентів сети «Київстар»);
  • у касах банків за наявністю реквізитів.

  У разі несплати позики у зазначений термін, щоденна відсоткова ставка зростає до 3%, а компанія залишає за собою право звернутися до суду за примусовим стягненням. Щоб не доводити до таких крайнощів, у подібних ситуаціях краще пролонгувати позику на той же термін, на який позичалися кошти, сплативши накопичені відсотки. Робити це можна необмежену кількість разів.

 • № 1 Volodya

  28.09.2019

  Дуже були потрібні гроші, вирішив брати цей займ. Мене дуже хвилювали умови, бо потрібно було на 10 днів. Друзі Ультракеш порадили мені. Все пройшло добре. Швидко заповнив анкету, верифікував картку, все вийшло. Сподобалося, що відразу бачиш, скільки віддавати потрібно, ніяких прихованих платежів, як у банках.

  Відповісти

  № 2 Тімур

  21.06.2019

  Колись активно брав позики в цій компанії. Можу про неї лише добрі слова сказати – розглядали заявку швидко, саппорт на всі питання компетентно відповідав. Але ж зараз є більш вигідні пропозиції с меншою відсотковою ставкою. Але ж тим, хто з якихось причин вирішив обрати саме Ultra Cash – можна сміливо подавати заявку, тут все чесно.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,20
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Ultracash”