«Укрсоцбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 03150, Київ, вул. Ковпака, 29

Телефони: 0 800 500-020, (044) 230-32-99

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.unicredit.ua

 • Фото "Укрсоцбанку"Публічне АТ «Укрсоцбанк» в нинішній час входить до числа найбільших системоутворюючих багатопрофільних банківських установ нашої країни. Кредитна організація пройшла процедуру реєстрації восени 1990 р. У цьому банку працює понад 9 тисяч співробітників. «Укрсоцбанк» здійснює свою діяльність на основі виданої НБУ ліцензії номер 5 від п’ятого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  Будучи одним з найбільш надійних українських банків, «Укрсоцбанк» здатний запропонувати найрізноманітніший спектр кредитно-фінансових продуктів для проведення успішного бізнесу компаніям будь-якого рівня, а приватних клієнтам дозволяє поліпшити свій добробут.

  Спочатку 2008 р. UniCredit Group остаточно викупила 94,2% акцій UniCredit Bank у кількох інвестиційних компаній, інтереси яких представлялися інтернаціональною організацією EastOne, що займається консалтингом в області інвестицій. Операція була оформлена в Bank Austria, який входить в UniCredit Group, що забезпечує роботу цієї групи в Східно-та Центральноєвропейському регіонах.

  Публічне АТ “Укрсоцбанк” входить до солідного міждержавного холдингу UniCredit Group, що є одним з гігантів фінансового сектора світової економіки і охоплює більше двох десятків європейських і 27 інших держав. UniCredit Group володіє мережею в кількості понад 9800 відділень, в роботі яких зайнято більше 165 тисяч людей (за інформацією на кінець 2009 р.). У Східно- та Центральноєвропейському регіонах Група може похвалитися найбільшою інтернаціональною банківською мережею, до якої входять понад чотири тисячі підрозділів різного калібру.

  UniCredit Group має свої азербайджанські, боснійські, болгарські, хорватські, чеські, естонські, угорські, литовські, латвійські, казахські, киргизькі, польські, румунські, російські, сербські, словацькі, словенські, турецькі та українські представництва. Восени 2011 р. “Укрсоцбанк” приступив до роботи на українському ринку під брендом холдингу UniCredit Bank, причому з юридичної точки зору колишнє найменування – публічне АТ «Укрсоцбанк» – не змінилося.

  За даними на кінець 2013 р. сукупні активи «Укрсоцбанку» перевищили 43 млрд. 56 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли позначки майже в 34 мільярди 400 мільйонів гривень, власний капітал склав близько 8 млрд. 670 мільйонів гривень, а статутний капітал – понад 1 млрд. 810 мільйонів гривень.

  Відділення УкрсоцбанкуКлючовими власниками акцій «Укрсоцбанку» є підконтрольна UniCredit Bank Austria AG компанія «Ферротрейд Інтернешнл» з пакетом акцій порядку 48,4% і сам UniCredit Bank Austria AG з пакетом акцій близько 50%.

  Наглядову раду «Укрсоцбанку» очолює В. Чернко. Також до ради входять П. Чедерле, Л. Джанотті, Ю. Кулльнігг, Д. Франко Папа, Д. Томанек, Г. Вертнег і Б. Тимонькін.

  Правління банку очолює Г. Камелі, його заступники – С. А. Маноха і А. А. Зюк. Крім цих людей в правління також входять Г. Заманов, П. Гашковец, А. Бережний, Д. Волпі, Т. Савощенко і Л. Пунч.

 • № 1 Анна К,

  09.05.2019

  Працювала з цим банком декілька років, як ФОП. Ніяких труднощів не виникало. Може тому, що мені пощастило з менеджером)) Була здивована, що потрібно оплачувати закриття рахунку. Мені пояснили, що це прописано у договорі, до того ж відкриття рахунку було безкоштовно. Вважаю це звичайним маркетинговим ходом, у сучасному суспільстві цим користуються всі, хто вміє.

  Відповісти

  № 2 Лідія І.

  21.01.2018

  Мала тут картку та отримувала зарплатню, все було добре поки альфа не викупив цей банк. Тепер на роботі у примусовому порядку сказали подати документи (паспорт та код) щоб зробили картку Альфа Банку, але я не довіряю російським банкам. Буду писати заяву на приват, не повинні примусово переводити людей, завжди треба давати вибір. Працюю на державному підприємстві під Києвом.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Укрсоцбанк»

Кредитні картки від «Укрсоцбанк»