«Укргазпромбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 02098, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 13

Телефони: (044) 553-65-45

Присутність в регіонах: представлений в 12-ти регіонах

Сайт банку: www.ugpb.com

 • Відділення "Укргазпромбанку"Публічне АТ «Укргазпромбанк» пройшло процедуру своєї реєстрації у вітчизняному Нацбанку як закрите АТ навесні 1996 г. Через рік банківська установа була вже перетворена у відкрите АТ, а навесні 2010-го власники акцій кредитної організації вирішили зробити з «Укргазпромбанку» публічне АТ – правонаступника по всім зобов’язанням і правам відкритого АТ «Укргазпромбанк».

  У регіонах банківська установа представлене своїми 27 відділеннями. Акції публічного АТ «Укргазпромбанк» належать фізособам.

  Влітку 2013 р. вітчизняне РА «UCRA» підтвердило кредитний рейтинг кредитної організації на позначці «uaBBB+» зі стабільним прогнозом.

  Публічне АТ «Укргазпромбанк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 24 від 22 червня 2010 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 121 від восьмого листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Укргазпромбанк» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 151,5 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 992 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 159 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 83 мільйони гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Укргазпромбанк» виступають Решетняк В. Ю., Діяк О. І., Діяк І. В. та Решетняк О. І., які володіють в цілому близько 66,5 відсотків акцій, а також Рибчич І. І., Сухина І. І., Сухина Ян. І. та Сухина Яр. І., яким належать в цілому близько 33,4 відсотків акцій.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Укргазпромбанк» займає І. В. Діяк. Також в цей орган входять І. І. Рибчич, О. І. Решетняк та О. І. Діяк.

  Головою правління банківської установи є І. Ю. Грицак зі своїм заступником Є. О. Костюком. Також в цей орган входять Суворов В. В., Іваненко Є. В., Ліщенко Н. В. та Стрюкова І. А.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Укргазпромбанк»

Кредитні картки від «Укргазпромбанк»