«Укргазбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 03087, Україна, Київ, вул. Єреванська, 1

Телефони: 0 800 309-000, (044) 494-46-50

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: ukrgasbank.com

 • Офіс "Укргазбанку"Публічне АТ «Укргазбанк» виступає правонаступником закритого АТ «Інтергазбанк», а також «Хаджибейбанка», який пройшов процес реєстрації в НБУ влітку 1993 року. Кредитна організація працює згідно з виданою Українським Нацбанком ліцензії номер 123 від шостого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  Перелік помітних подій в діяльності «Укргазбанку» за останній час:

  • У 2010 р. «Укргазбанк» був першим (на думку видання «Банкір») у таких категоріях, як «Банківська установа, яка зберегла високий ступінь довіри» і «Лідируючий банк серед комерційних кредитних організацій, що займаються торгівлею цінними паперами».
  • У 2011 р. «Укргазбанк» отримав нагородний сертифікат в якості «Надійного бізнес-партнера» за підсумками рейтингу «ТОП-сотня. Бізнес-рішення».
  • У 2012 р. «Укргазбанк» став учасником ТОП-100 найбільших банківських установ в СНД за величиною активної бази і був включений агентством «Стандарт-Рейтинг» у число найбільш надійних українських кредитних організацій зі своїм найвищим індивідуальним рейтингом надійності ua.1.
  • Влітку 2013 р. «Укргазбанк» став членом «тридцятки» найбільш комфортних банківських установ країни, досягнувши 13-го місця в цьому списку. Оцінка ступеню комфортності здійснювалася виданням «Фокус», виходячи зі зручності роботи банку для приватних клієнтів.

  «Укргазбанк» протягом останніх двох років може похвалитися стрімким зростанням свого бізнесу. Прибуток банківської установи за 2013 р. перевищив один мільярд гривень. Аналогічно 2012 року річний дохід «Укргазбанку» також перевищив один мільярд доларів. За інформацією за 2103г. активи кредитної організації досягли показника майже у 24 мільярди гривень – приріст, таким чином, був близько 3 мільярдів гривень (близько 14%). Рентабельність капіталу «Укргазбанку» була на рівні 23,17%, а рентабельність активної бази – на рівні 4,61%.

  «Укргазбанк» представлено в регіонах їхніми 237 відділеннями. Загальна кількість пунктів автоматизованого обслуговування кредитної організації знаходиться в межах 600 пристроїв, з яких близько 50 депозитних і близько 20 платіжних терміналів. Спільна банкоматна мережа «Укргазбанку» зі своїми партнерськими банківськими установами налічує 4650 апаратів у всіх регіонах України.

  За даними на кінець 2013 р. сукупні зобов’язання «Укргазбанку» досягли показника майже в 20 мільярдів гривень, власний капітал перевищив 4,5 мільярди гривень, а статутний капітал – 10 мільярдів гривень.

  Власниками акцій банківської установи є вітчизняний Мінфін від імені української держави (порядку 93% акцій) і близько півтора тисячі міноритарних акціонерів (близько 7% акцій).

  Наглядову раду кредитної організації очолює Івченко В. А. зі своїм заступником Сисоєвою Т. П. Також до ради входять Страшний А. І., Матузка Я. В., Гліманн Б. К. і Романов І. В.

  Пост глави правління займає Мамедов С. Г. зі своїм першим заступником Шлапаком С. В. Крім них в правління входять Дмитрієва Є. М., Крихтін А. Е., Лечехліб Р. В., Шаповал В. В.

 • № 1 Сірко

  05.07.2019

  Укргазбанк я не вибирав, так вийшло, що отримую зарплатню через нього. Мені він не подобається. Консультанти некомпетентні якісь, нічого відповісти не можуть. Держава банку допомогла, так тепер він став гірше ніж ощадбанк був колись!!!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Укргазбанк»

Кредитні картки від «Укргазбанк»