«Український Професійний Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 02002, Україна, Київ, вул. М. Раскової, 15

Телефони: 0 800 600 279, 044 461 82 82

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.upb.com.ua

 • Офіс "УПБ"Публічне АТ «Український Професійний Банк» заснували на самому початку 1992 р. в якості спеціалізованої банківської установи під найменуванням «Мебліпромбанк» для допомоги деревообробної галузі. Історичний шлях цієї кредитної організації включає в себе успішне перетворення публічного АТ «Український Професійний Банк» з невеликої профільної кредитно-фінансової установи в банківську організацію загальнонаціонального рівня. Нинішнім найменуванням банк обзавівся в 1997 р. Публічне АТ «Український Професійний Банк» працює на підставі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 132 від 18 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 122 від 11 лютого 2000 р.

  Кредитна організація представляє собою установу із стовідсотковими вітчизняними інвестиціями, позбавлену яких би то не було іноземних вливань. Зараз публічне АТ «Український Професійний Банк» володіє власною регіональною мережею, до якої входять штаб-квартира і 47 офісів. До кінця 2013 р. цю кількість планували довести до 61 відділення.

  Публічне АТ «Український Професійний Банк» має цілий ряд своїх досягнень:

  • У 2012 р. НРА «Експерт-Рейтинг» поліпшило кредитний рейтинг «Українського Професійного Банку» з позначки «uaBBB +» до позначки «uaA-».
  • У 2013 р. 28-й рядок у списку 50 провідних вітчизняних банківських установ за версією ВД «Коммерсант-Україна».
  • У 2013 р. 12 строчка в списку найнадійніших банківських установ на думку видання «Експерт».

  За наданою інформацією про фінансову діяльність публічного АТ «Український Професійний Банк» на середину 2013 р. сукупні активи кредитної організації представляли собою суму близько 3 млрд. 516 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишилися на позначці в районі 2 млрд. 887 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні приблизно 629 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював пів мільярду гривень.

  Ключовий пакет акцій публічного АТ «Український Професійний Банк» у розмірі порядку 91 відсотка є власністю компанії «УІФА», що належить голові наглядової ради банка – Є. Баклушке.

  Наглядову раду публічного АТ «Український Професійний Банк» очолює Баклушка Є. М. зі своїм заступником Сидоренком В. Д. Також до ради входять Кирилюк І. В., Бойко О. Н. і Х. Якоб.

  Пост глави правління займає Лихочас А. А., його заступники – Медведєва Н. Г. та Мирочинський В. Д.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Український Професійний Банк»

Кредитні картки від «Український Професійний Банк»