“Український комунальний банк”

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 91055, Україна, Луганська область, Луганськ, вул. Т. Шевченка, 18а

Телефони: +38(0642) 59 07 88

Присутність в регіонах: представлений в Луганську

Сайт банку: www.abucb.com

 • Відділення "Укркомунбанку"Публічне АТ «Український комунальний банк» було засновано влітку 1993 р. в місті Луганськ. Банківська установа знаходиться під контролем колишнього губернатора Луганської області, депутата від «Партії Регіонів» О. Єфремова. Кредитна організація є складовою частиною американського концерну «TBM Holdings», яким формально володіє підприємець Е. Лозівський. Крім цього активу американському холдингу також належать і інші компанії з Луганського регіону, а саме інвесткомпанія «Фінансист», компанія «Оранта-Лугань», що спеціалізується на страховому бізнесі, за допомогою її акціонера – компанії High Thermal Technologies, а також інформаційне агентство «Схід-Медіа Груп». Серед останніх покупок холдингу можна відзначити вітчизняне закрите АТ «Термо», яке спеціалізується на створенні газових котлів для опалення та є одним з лідерів у своєму бізнесі на території нашої країни.

  Публічне АТ «Український комунальний банк» має досить значну (з урахуванням величини банківської установи) мережу своїх представництв. На обслуговуванні в кредитній організації знаходяться близько 75 тисяч фізосіб і 8 тисяч компаній, в числі яких є і найбільші підприємства Луганська та області. Відділення «Укркомунбанку» є в кожному місті вищезгаданого регіону.

  Публічне АТ «Український комунальний банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 149 від 2 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 9 від 16 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Український комунальний банк» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 562 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 420 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 150,5 мільйонів гривень, а статутний капітал складав 106 мільйонів гривень.

  За наявною інформацією серед власників акцій публічного АТ «Український комунальний банк” не спостерігаються акціонери, які володіють великими частками в капіталі банку. Непряма або пряма участь кожного акціонера в капіталі кредитної організації не перевищує десятивідсоткову частку.

  Пост голови наглядової ради публічного АТ «Український комунальний банк» займає Т. А. Курінна. Також в цей орган входять Бондаренко О. В. та Миронова Т. Г.

  Головою правління банківської установи є Н. Н. Ганжіна, її заступники Волохович Д. В. та Якуніна Н. П. Також в цей орган входить головбух Є. В. Футорний.

 • № 1 Сашко

  24.01.2018

  Ось що пишуть у банку:

  “Сегодня Луганщина переживает самые драматические дни в своей новейшей истории. Вооруженное противостояние, падение экономики, разрушение самих основ жизни коснулось десятков тысяч семей и каждого из нас. Значительно снизили производство или даже остановились крупнейшие предприятия, средний и малый бизнес прекратил работу, многие люди в поисках мира вынуждены были покинуть родную землю.”

  Відповісти

  № 2 Марія

  13.09.2014

  Думаю, банк полностью лопнул, несмотря на трогательное письмо на заглавной странице сайта. новости банка на сайте-июньские, жалкие попітки конвульсиями доверчивіх вкладчиков продлить псевдожизнь банку. Обновление курса валют 7.07.2014.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від “Український комунальний банк”

Кредитні картки від “Український комунальний банк”