“Твої Гроші”

 • О компанії
 • Відгуки
  4

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
Loading...

Головне управління: Київ, пр-т Миколи Бажана ,3 В

Телефони: 0 800 807-888

Присутність в регіонах: представлена в 3-х регіонах

Сайт компанії: www.tvoigroshi.com.ua

 • Фото відділу компанії "Твої гроші"Кредитна установа “ММК Україна” посідає одне з передових місць у переліку компаній, що надають мікрофінансові послуги. Компанія розрекламована під назвою “Твої гроші”. Основною сферою діяльності являється видача невеликих позик на короткий термін. В активі компанії багато філіалів по Україні.

  Компанія більшою мірою позиціонує свої кредити як “Гроші до зарплати”. Найчастіше клієнти звертаються за послугами у період від авансу до зарплати. Саме в цей час найзручніше скористатися послугами компанії. Ви можете розраховувати на кредит від 200 до 2000 грн терміном від 7 до 16 днів.

  Ця установа показує стабільність, викликаючи довіру у клієнтів. Вона орієнтована, в першу чергу, на споживача, і дотримується законодавства України. На ринку мікрофінансування в Україні вона посідає передові місця.

  Дата заснування компанії – 28 січня 2014 року в Києві. Тоді це було початком зародження сфери мікрофінансових послуг в Україні. І хоча в Європі, Америці та Росії ця ідея була не нова, в Україні “гроші до зарплати” – невеликі позики на короткий термін – почала видавати однією з перших саме компанія “Твої гроші”.

  Згодом ця сфера набула широкого поширення по Україні. Компанія “Твої гроші” налагодила систему швидкої та якісної видачі кредитів, забезпечивши потенційним клієнтам можливістю отримувати сучасні мікрокредити.

 • № 1 Chekasskiy

  27.09.2019

  Хотів взяти позику, але ж почитав відгуки, що дуже збоїть сайт: заявку заповнюєш, а потім не можеш у особистий кабінет зайти, гроші не надходять… Тепер якось боязно.

  Відповісти

  № 2 Михайло

  04.04.2016

  Вродь шось дають, друг брав каже що все норм. Але з боргом краще не затягувати!

  Відповісти

  № 3 р.

  31.10.2014

  Зручно, оформив мікрокредит, не виходячи з дому. Дуже файна банкінг пропозиція щодо мене!

  Відповісти

  № 4 Валентин

  15.10.2014

  Взяв, віддав швидко, якщо затягнути відсотки будуть великі, але дуже швидко все коли дійсно потрібні гроші.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Твої Гроші”

Інщі компанії: