“TOP Credit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,44
Loading...

Головне управління: 04073, Україна, м Київ, пр. Степана Бандери, будинок 8

Телефони: 0 (080) 210-177

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://topcredit.ua.

 • Top Credit була заснована в 2015 році як сервіс з надання позик готівкою у відділеннях. Роком пізніше, коли стало зрозуміло, що майбутнє за онлайн-позиками, компанія паралельно почала надавати і ії. Ну а в 2018 році вона остаточно переорієнтувалася на надання позик на банківську карту у Мережі.

  Взяти позику можна на термін від 7 до 21 днів під щоденну відсоткову ставку 1,9%. При першому зверненні максимально доступна сума складає 3 тисячі гривень, надалі вона зростатиме і може досягнути 10 тисяч гривень.

  Щоб стати клієнтом компанії, треба бути віком від 18 років, мати паспорт та податковий номер та банківську карту. Потенційний позичальник повинен зареєструватися на сайті, заповнити анкету, де треба внести дані про місце проживання, роботи, інформацію про доходи та сімейний стан. Далі прив’язується карта банку і протягом 20 хвилин рішення по заявці буде прийнято.

  У випадку, якщо аж ніяк не виходить розрахуватися у визначений термін, найкращим буде пролонгувати позику, адже за непогашення боргу накладаються великі штрафи та пеня. Зробити пролонгацію можна на 10 днів за умовою виплати всіх накопичених відсотків.

  Top Credit регулярно розігрує коштовні призи, проводить акції та надає промокоди – спеціальні набори цифр, які, при введені їх у спеціальне поле на сайті, дають знижку на позику. Їх компанія розсилає на електронну пошту постійним клієнтам та публікує на профільних сайтах. А за конкурсами та акціями потрібно слідкувати на порталі установи, або ж на її представництвах у соцмережах.

 • № 1 Дмитро

  30.08.2019

  Починав я співробітництво с цією компанією ще в 2015 році – тоді я брав позики готівкою. Зараз Топ Кредит видає лише в інтернеті – ще зручніше стало, особливо, коли вони новий сайт зробили – старий був досить незручний та видавав багато помилок. Ставка відсоткова досить велика – 1,9%, але я завжди беру на три-чотири дні позику і мені все одно, до того ж я звик до Топ Кредит і не хочу свої дані більш нікому залишати.

  Відповісти

  № 2 Гриша

  06.07.2019

  В цілому, все добре. Подав заявку, мені її схвалили, гроші отримав та виплатив. Пишуть у відгуках, що зависокий відсоток. Та коли гроші швидко потрібні, то й не дивишся, 1,7 чи 1,9 на день! Пишуть,що грубо розмовляють у випадку прострочення. Агов, люди, як з вами ще розмовляти, коли ви гроші не віддаєте? Виконуйте свої зобов’язання і все буде добре!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,44
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “TOP Credit”