«ТК Кредит»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
Loading...

Головне управління: 01054, Київська область, Київ, вул.Дмитрівська,18/24

Телефони: (044) 482-05-82

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.tkcredit.kiev.ua

 • Відділення банку "ТК Кредит"Публічне АТ банк «ТК Кредит» представляє собою багатопрофільну кредитну організацію, яка пропонує досить великий перелік продуктів у фінансово-кредитній сфері.

  Банківська установа пройшла процедуру своєї реєстрації у вітчизняному Нацбанку дев’ятого листопада 1995 р. як відкрите АТ, виступаючи також і правонаступником «УГБ-банку», який пройшов процедуру своєї реєстрації у вітчизняному Нацбанку 28 квітня 1994 р.

  Публічне АТ «ТК Кредит» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 82 від сьомого листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 118 від восьмого листопада 2012 р.

  Кредитна організація входить в різні професійні асоціації вітчизняних банківських установ, фондових торговців, а також депозитаріїв та реєстраторів.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «ТК Кредит» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 492 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 323 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 169 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 152 мільйони гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «ТК Кредит» виступають публічне АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний Інвестфонд «Нові технології»з пакетом акцій порядку 18,7 відсотків, компанія «Інтерофіс лімітед» з пакетом акцій порядку 6,2 відсотків і «Фінансова Компанія «Лідер» з пакетом акцій близько 6,5 відсотків (всі ці компанії належать громадянину Великобританії Деміану Д. Колдербенку).

  Крісло глави наглядової ради публічного АТ «ТК Кредит» займає Ю. Г. Райтбург. Також в цей орган входять Ю. А. Уманець, Д. А. Попов, А. В. Осадчий, З. М. Березовська, О. А. Недава та І. І. Аврамов.

  Головою правління банківської установи є Н. Ф. Юречко, її заступники – Є. М. Сендзюк і А. О. Шульга. Також в цей орган входять А. В. Яроцька і С. Я. Волкотруб.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «ТК Кредит»

Кредитні картки від «ТК Кредит»