«Терра банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народів, 28-В

Телефони: 0 800 500 454, 0 800 507 808, (044) 281 44 77

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.terrabank.ua

 • Відділення "Терра банку"Публічне АТ «Терра банк» пройшло процедуру своєї реєстрації вітчизняним Нацбанком в місті Кривий Ріг, іменуючись як закрите АТ «Інвест-Кривбас Банк». У 2005 р. власники акцій банківської установи вирішили перейменувати кредитну організацію в закрите АТ «Інвест-Кредит Банк». А вже в 2009-му був проведений ребрендинг банку, в результаті якого кредитна установа обзавелася своїм нинішнім найменуванням – публічне АТ «Терра банк», а його штаб-квартира переїхала до української столиці. Банківська установа може похвалитися досить хорошою динамікою свого розвитку, який здійснюється шляхом розширення списку послуг, банківських продуктів та збільшення кількості своїх представництв у регіонах, а також постійною роботою над варіативністю списку пропонованих інноваційних пропозицій.

  Публічне АТ «Терра банк» входить в Асоціацію вітчизняних банківських установ, Незалежну асоціацію вітчизняних банківських установ, кредитно-банківський союз України і ПФТС. Крім того, є членом міждержавних сервісів платежів VISA International, MoneyGram та Western Union, а також вітчизняного союзу промисловців і підприємців.

  У 2012 р. публічне АТ «Терра банк» увійшло до трійки найбільш динамічних банківських установ за підсумками конкурсу «Ukrainian Banker Awards». В регіонах кредитна організація представлена ??своїми 63 відділеннями в 32 населених пунктах нашої країни. Об’єднана банкоматна мережа «Терра банку» включає в себе близько 3600 пристроїв у різних куточках України.

  Восени 2013 р. НРА «Ай Бі Ай рейтинг» залишило перспективний кредитний рейтинг публічного АТ «Терра банк» на позначці «uaBBB+» зі «стабільним» прогнозом.

  Кредитна організація займається своєю роботою на підставі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 177 від 27 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на основі свідоцтва під номером 145.

  Публічне АТ «Терра банк» отримує непоганий прибуток і за інформацією Українського Нацбанку на початок 2014 р. знаходиться на 41-й сходинці в переліку зі 180 вітчизняних банківських установ за величиною активної бази.

  За інформацією щодо роботи кредитної організації на початок 2014 р. сукупні активи публічного АТ «Терра банк» представляли собою суму близько 4 млрд. 847 мільйонів грн., сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 4 млрд. 277 мільйонів грн. Власний капітал був на рівні майже 570 мільйонів грн., а статутний капітал дорівнював величині близько 557 мільйонів гривень.

  За даними на початок 2014 р. регулятивний капітал публічного АТ «Терра банк» склав майже 608 мільйонів гривень.

  Основним власником акцій банку є компанія «Українська стратегічна група» з пакетом акцій у розмірі 99,63 відсотків.

  Наглядову раду публічного АТ «Терра банк» очолює Клименко С. Д. Також в цей орган входять Чорний А. Г. та Облецова Ю. Е.

  Головою правління публічного АТ «Терра банк» є Савощенко О. А. зі своїм замом Шевченко І. В. Також в цей орган входять Заєць Н. В. та Любунь І. А.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Терра банк»

Кредитні картки від «Терра банк»