«ТАСКОМБАНК»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01032, Київ, вул.С. Петлюри, 30

Телефони: 0 800 503-580

Присутність в регіонах: представлений в 12-ти регіонах

Сайт банку: www.tascombank.com.ua

 • Офіс "ТАСКОМБАНКу"«ТАСКОМБАНК» почав свою роботу восени 1989 р. під назвою комерційний банк «Тавридабанк» в місті Мелітополь Запорізької області. Кредитна організація не одного разу змінювала своє найменування. У 1996 р. штаб-квартира банку перемістилася в місто Запоріжжя.

  У 1999-му після входження в число засновників банку нових власників акцій банківська установа стала іменуватися як банк «Муніципальний». Ще через п’ять років кредитна організація стала складовою частиною холдингу ТАС, який володів у той час ще двома фінансовими установами – «Інвестбанком» і «Комерцбанком». До кінця 2005 р. банк був перейменований в «ТАС-Бізнесбанк».

  У 2007 році холдинг Swedbank AB викупив усі акції «ТАС-Комерцбанку» і дочірнього «ТАС-Інвестбанку» за суму в 735 мільйонів доларів. У тому ж році внаслідок злиття вітчизняних підрозділів холдингу новостворена кредитна організація отримала назву «Сведбанк». Згідно з підписаним контрактом С. Тігіпко був зобов’язаний як і раніше залишатися главою правління «ТАС-Комерцбанку», що перейшов в інші руки, ще 3 роки, проте займатися інвестиціями в банк він вже не мав право. З цієї причини С. Тігіпко активно займався переговорами, пов’язаними з продажем останнього банку, який був ще у його власності (на початку 2008 кредитна організація ще раз перейменовується на цей раз в банк «Бізнес-Стандарт»).

  На думку фахівців С. Тігіпко не вдалося узгодити відповідну вартість угоди: перенесення угоди мало місце не один раз. У 2011 році було оголошено про наміри щодо розвитку нової концепції роботи кредитної організації. Внаслідок ребрендингу банківська установа отримала нову назву «ТАСКОМБАНК». Однією із головних завдань нової концепції був анонсований активний розвиток мережі філій.

  Публічне АТ «ТАСКОМБАНК» здійснює свою діяльність відповідно до ліцензії Українського Нацбанку номер 84 від двадцять п’ятого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  За даними на третій квартал 2013 року сукупні активи «ТАСКОМБАНКа» перевищили показник в 2,5 мільярда гривень, сукупні зобов’язання досягли показника майже в 2 млрд. 240 мільйонів гривень, власний капітал склав близько 340 мільйонів гривень, а статутний капітал – 220 мільйонів гривень.

  Основним власником акцій «ТАСКОМБАНКа» є компанія «ТЕКО-Дніпрометиз» з пакетом акцій у кількості 99,74%.

  Наглядову раду очолює Назаренко Л. В. Також до ради входять Савчук С. Д. і Дурицький І. Н.

  Пост глави правління займає Дубей В. В., його заступники – Березникова Р. Н., Путінцева Т. В., Альмяшев І. А., Опалатенко С. Н., Сахань А. І., Поляк О. Я. і Швець А . П.

 • № 1 Ліза

  01.08.2019

  Такий собі банк. Нічого поганого в ньому нема, користуватися можна (особливо,якщо по якимось причинам немає альтернатів), але ж є купа недоліків. Наприклад, інтернет-банкінг відносно недавно з’явився. Буває, що гроші надходять с декількаднівним запізненням або ж взагалі (!) не надходять, їх потім потрібно з проблемами повертати. У відділенні взагалі працівники не можуть вирішити аж нічого… Таке ото…

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «ТАСКОМБАНК»

Кредитні картки від «ТАСКОМБАНК»