«Східно-промисловий комерційний банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 91047, Україна, Луганська область, Луганськ, вул. 26 Бакинських Комісарів, 155

Телефони: (0642) 590-761, 590-765

Присутність в регіонах: представлений в Луганську

Сайт банку: www.vpbank.com.ua

 • Фото відділення "ВП банку"Публічне АТ «Східно-промисловий комерційний банк» було засновано у Луганську в 1995 р. Засновником банківської установи виступив ряд організацій – компанія «ЛАА Транс», фірма «Транспеле» та інші.

  Пріоритетними напрямками в роботі Публічного АТ «Східно-промисловий комерційний банк» є допомога у фундаментальному розвитку різних економічних галузей, у збільшенні кредитно-фінансового ринкового сегмента в регіоні, у підтримці зростання місцевої економіки і в банківському обслуговуванні громадян.

  Публічне АТ «Східно-промисловий комерційний банк» відноситься до четвертої групи за величиною сукупної активної бази з чотирьох відповідно до ранжиру вітчизняного Нацбанку. Кредитна організація бере участь у фонді страхування приватних внесків, вітчизняному сервісі платежів «УкрКарт», професійній асоціації фондових брокерів на майданчиках «УФТ» та «ПАРД» і в транснаціональному платіжному сервісі MasterCard.

  Публічне АТ «Східно-промисловий комерційний банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 77 від 14 травня 2009 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 142 від 28 лютого 2002 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Східно-промисловий комерційний банк» на 1 жовтня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 166 млн. гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 59 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні біля 540 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 95,5 мільйонів гривень.

 • № 1 В.

  13.09.2014

  На сьогоднішній день, як я розумію, банк вже не функціонує, не існує зовсім. Скажіть будь ласка, чи можна якостьотримати архівну кредитну історію? Чи збережена клієнтська база? Питаюся з профзацікавленістю. Зараз дуже багато біженців та переселенців із так званої ЛНР, які, користуючись громадянськими правами та складним матеріальним становищем, намагаються узяти кредити у банку, в якому я працюю (не повідовляю який, думаю, не тільки наш банк стикається із даною проблемою, яка набирає нажаль широких обертів).

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Східно-промисловий комерційний банк»

Кредитні картки від «Східно-промисловий комерційний банк»