Суди з «Приватбанком» відняли у НБУ майже мільярд гривен

Данилишин
20 Січня 2020, 14:39

Судові розгляди держрегулятора з найбільшим українським банком виходять в велику суму.

Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин дав велике інтерв’ю порталу «Главком», в якому, зокрема, торкнувся судової тяжби з «Приватбанком». Так, Данилишин відмітив, що кількість активних процесів по «Приватбанку» вже перевищила 600, НБУ витратив на них суму близько мільярда гривен. При цьому доля установи, на думку державного діяча, вирішиться не в судах, а за допомогою діалогу між його старими і новими власниками.

Також він сказав, що «Приватбанк» можна буде приватизовувати, але тільки після завершення усіх судів по ньому. А це, якщо сторони не дійдуть компромісу, може затягнутися на строк до 5 років. Тому Данилишин, користуючись випадком, в інтерв’ю ще раз призвав Коломойського поміркувати, що він може запропонувати Україні замість банку. А також визначити для себе, чи потрібен йому «Приватбанк» насправді.

Нагадаємо, НБУ в грудні виграло перший процес по справі «Приватбанку», який був пов’язаний з визначенням афільованих до нього компаній перед тим, як він був націоналізований.

Додати коментар