«Старокиївський»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1,00
Loading...

Головне управління: 01033, Київська область, Київ, вул.Нікольсько-Ботанічна, 6/8

Телефони: (044) 537-07-77

Присутність в регіонах: представлений в Києві та області

Сайт банку: www.oldbank.com

 • Фото банку "Старокиївський"Історія створення публічного АТ банк «Старокиївський» пов’язана з «Пошта-банком», заснованим у вигляді закритого АТ підрозділами українського Мінзв’язку, який пройшов процедуру реєстрації у вітчизняному Нацбанку в самому кінці 1991 року під номером реєстрації 79.

  У 1994 році «Пошта-банк» був перейменований в банк «Старокиївський». Кредитна організація отримала подібну назву внаслідок місця розташування своєї штаб-квартири. Зміна найменування банківської установи не було єдиним нововведенням. Банк став розвивати якомога більше напрямків кредитно-фінансової діяльності. У 1995 р. публічне АТ банк «Старокиївський» приступив до активної роботи по залученню громадян України в якості своїх клієнтів. Таким чином в Україні з’явилася перша ощадкаса комерційної банківської установи. Коли відкривалася ця ощадна каса, у вітчизняному Нацбанку ще не існувало необхідної нормативно-правової основи для функціонування таких ощадкас, і представники публічного АТ банк «Старокиївський» брали активну участь у створенні цієї бази. Восени 1995 р. банківська установа увійшла в асоціацію вітчизняних банків.

  Публічне АТ банк «Старокиївський» здійснює свою роботу на підставі отриманої від вітчизняного Нацбанку ліцензії під номером 130 від четвертого листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 87 від другого листопада 2012 р.

  Публічне АТ банк «Старокиївський» представлено на місцях своїми дев’ятьма підрозділами в українській столиці та Київській області.

  За наданою інформацією про фінансову діяльність публічного АТ банк «Старокиївський» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 608 грн., сукупні зобов’язання залишалися на позначці у понад 507 мільйонів грн. Власний капітал з часткою меншості були на рівні приблизно 100 мільйонів грн., а статутний капітал був близько 51 мільйона грн.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Старокиївський» є наступні організації: компанія «Компрайс» (кінцевий бенефіціар Д. Віленський) – 20,85 відсотків акцій, страхова компанія «МД-Гарант» – 21,07 відсотків акцій, Ю. В. Яременко – 4,37 відсотків акцій, компанія «Комтех» (кінцевий бенефіціар Д. Віленський) – 24,13 відсотків акцій, компанія «С/В/М, ЛДТ» (кінцевий бенефіціар Ю. Яременко) – 21,75 відсотків акцій і Д. В. Віленський – 7,83 відсотків акцій.Р

  Наглядову раду публічного АТ банк «Старокиївський» очолює Віленський Д. В. – він же і президент.

  Пост правління банківської установи займає Яременко Ю. В., його заступники – Липська Є. В., Вишневська І. Г. та Прокопенко А.В. Також членом правління є і головбух С. І. Седих.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Старокиївський»

Кредитні картки від «Старокиївський»